Trwa ładowanie...

Atramentowe serce - Book of the Year

Atramentowe serce - Book of the YearŹródło: Inne
dpg9mqz

* Atramentowa krew została wyróżniona amerykańską nagrodą BookSense Book of the Year 2006. * Atramentowa krew Cornelii Funkie została wyróżniona przez American Booksellers Association (Stowarzyszenie Amerykańskich Księgarzy) prestiżową nagrodą BookSense Book of the Year 2006, w kategorii: literatura dziecięca i młodzieżowa. To coroczne wyróżnienie przyznawane jest książkom, które cieszą się w Stanach Zjednoczonych największym zainteresowaniem czytelników (największa sprzedaż detaliczna)
. W tym przypadku jest to duży sukces sprzedażowy, gdyż Atramentowa krew ukazała się na amerykańskim rynku zaledwie jesienią 2005 roku.

Oficjalna ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w maju tego roku, podczas Amerykańskich Targów Książki (BookExpo America) w Waszyngtonie.

Atramentowa krew Cornelii Funkie to druga część tzw. atramentowej trylogii (1 tom Atramentowe serce ) opisująca dalszy ciąg przygód Mo i jego córki Maggie, którzy posiadają niezwykły dar „ożywiania” bohaterów czytanych przez siebie na głos książek.

Książka objęta jest medialnym patronatem Wirtualnej Polski.

dpg9mqz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpg9mqz