Trwa ładowanie...

Anna Dziewit-Meller o rozmawianiu z dziećmi. "Przeżywają to, co się dzieje"

Nie tylko dorosłych niepokoi to, co się dzieje na Ukrainie. Sytuację przeżywają także najmłodsi. Anna Dziewit-Meller apeluje, by rozmawiać o wojnie z dziećmi.

Anna Dziewit-Meller apeluje do rodzicówAnna Dziewit-Meller apeluje do rodzicówŹródło: AKPA
dhlnwzr
dhlnwzr

Wojna na Ukrainie wstrząsnęła całą Europą, a z pewnością poruszyła całą Polskę. To, co dzieje się za naszą wschodnią granicą, jest tematem nr 1 nie tylko w mediach, lecz także w prywatnych rozmowach. Anna Dziewit-Meller zauważyła, że należy rozmawiać na ten temat również z najmłodszymi.

Anna Dziewit-Meller to polska dziennikarka telewizyjna i radiowa, a także reporterka oraz pisarka. Jest mamą dwójki dzieci, których ojcem jest dziennikarz Marcin Meller.

Dziennikarka podzieliła się zdjęciem rysunku jednego ze swoich dzieci, na którym widnieje duże czerwone serce obok ukraińskiej flagi, a pod nimi napis: "Ukraina gurom".

"Dzieci przezywają to, co się dzieje razem z nami. Rozmawiajmy z nimi, bądźmy uważni i czuli. Dziś B. ze szkoły przyniosła takie zadanie domowe. Wysyłamy je więc razem w świat".

Rosyjska dezinformacja. "Mamy w Polsce pożytecznych idiotów"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dhlnwzr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
dhlnwzr