Trwa ładowanie...

Andrzej Lepper wyda książkę o seksaferze w Samoobronie

Share
Andrzej Lepper wyda książkę o seksaferze w Samoobronie
Źródło: Inne
d11yn18

Szef Samoobrony Andrzej Lepper zapowiedział w poniedziałek, że w styczniu wyda książkę Zamach stanu, nad którą obecnie pracuje. Publikacja ma dotyczyć tzw. seksafery w Samoobronie.

– Ja w tej chwili pracuję nad książką Zamach stanu i wydam ją w styczniu. Dzisiaj zamachy stanu wykonywane są inaczej - nie strzela się, nie ma czołgów na ulicy - właśnie poprzez wymuszenie dymisji rządu przez opinie prasowe – powiedział Lepper w Ciechocinku podczas spotkania z działaczami kujawsko-pomorskiej Samoobrony.

Jego zdaniem, ostatnimi czasy w Polsce takich zamachów stanu przygotowywanych było dużo.
– Całe opracowanie na ten temat mam. Tego nie wymyślił tylko Lepper, to był nowoczesny, klasyczny zamach stanu, zmuszenie premiera, żeby nie wytrzymał ciśnienia politycznego, żeby odsunął Leppera – powiedział szef Samoobrony.

d11yn18

Według Andrzeja Leppera, tzw. seksafera nie byłaby tak głośna, gdyby w tle nie było jego postaci.

Tydzień temu Samoobrona złożyła wniosek do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego o zbadanie, czy oskarżenia wobec polityków tej partii o molestowanie seksualne miały na celu przeprowadzenie zamachu stanu.

O tzw. seksaferze w Samoobronie zrobiło się głośno po publikacji w „Gazecie Wyborczej” pt. „Praca za seks w Samoobronie”. Artykuł powstał na podstawie relacji Anety Krawczyk. Ta była radna Samoobrony w łódzkim sejmiku i była dyrektorka biura poselskiego Stanisława Łyżwińskiego twierdziła, że pracę w partii miała dostać w zamian za usługi seksualne świadczone Łyżwińskiemu i Lepperowi.

Sprawę bada łódzka prokuratura okręgowa. Do tej pory postawiła zarzut podżegania do składania fałszywych zeznań działaczowi myślenickiej Samoobrony, Franciszkowi I. Według doniesień mediów, Franciszek I. miał mówić jednej z kobiet – przesłuchiwanych w sprawie – co ma zeznawać na temat Łyżwińskiego.

Lepper wyraził nadzieję, że niedzielna modlitwa posłów Samoobrony na Jasnej Górze pomoże dokonać w partii odnowy moralnej.
– Ślubowaliśmy Matce Bożej, jako pierwsza chyba partia w dziejach Polski, przed jej obrazem. Mnie rozliczy Bóg, bo ksiądz odpuścił mi wszystkie grzechy, bo u spowiedzi byłem również – powiedział lider Samoobrony.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d11yn18

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11yn18
d11yn18