Trwa ładowanie...

Album "Polska" już wkrótce w księgarniach!

Elegancki, ekskluzywny album ukazujący piękno polskiego krajobrazu, skarby przyrody, ślady tradycji i historii, bogactwo zabytków, ale też obraz współczesnego kraju i kierunki jego rozwoju

Album "Polska" już wkrótce w księgarniach!Źródło: "__wlasne
d3oan1z
d3oan1z

Niebawem, nakładem Wydawnictwa*Bosz* ukaże się album "Polska" - idealny pomysł na luksusowy prezent zarówno dla Polaka jak i gościa zagranicznego.

"Polska” to najbardziej luksusowa książka tego półrocza. Wydany w wielkim formacie fotograficzny album prezentuje Polskę zarówno z perspektywy przyrodniczej, jak i historycznej. Całość uzupełniają teksty wybitnych postaci polskiej kultury i nauki.

Ponad siedemset barwnych zdjęć autorstwa znanych artystów, elegancki papier, oprawa z drukiem metalicznym oraz oryginalne rozwiązania edytorskie to cechy wyróżniające tę ekskluzywną publikację. Wydawnictwo jest zarazem erudycyjne, bowiem część ilustracyjną poprzedzają rozdziały przygotowane przez znamienitych specjalistów.Profesor Henryk Samsonowicz to zasłużeny polski historyk, a Franciszek Ziejka historyk literatury. Trzeci z autorów, profesor Michał Kleiber, był ministrem nauki iszkolnictwa wyższego, a obecnie sprawuje funkcję prezesa Polskiej Akademii Nauk.

Układ albumu pozwala spojrzeć na Polskę z szerokiej i nowoczesnej perspektywy, a także dostrzec więzi między często odległymi w czasie iprzestrzeni zjawiskami. Dla jak najlepszego zobrazowania niezwykle różnorodnych tematów publikację podzielono przejrzyście na cztery części – rozdziały. „Zawsze”– poświęcony przyrodzie, „Wczoraj” – dotyczący historii i tradycji, „Dzisiaj” – przedstawiający naszą współczesność oraz „Jutro” – w którym poruszono temat przyszłości Polski.

Estetycznie i drobiazgowo dopracowany projekt graficzny przygotował wielokrotnie nagradzany w Polsce i za granicą artysta-grafik Leszek Szurkowski. Słowem wstępnym album opatrzyły wielkie postaci polskiej polityki: prezydent Lech Wałęsa i profesor Jerzy Buzek.

d3oan1z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oan1z