Trwa ładowanie...

Album dla prawdziwych kibiców

Share
Album dla prawdziwych kibicówŹródło: Inne
d13k647

Do księgarń trafił właśnie bardzo ciekawy album dla kibiców i fanów sportu. Polski Sport 2004 zawiera barwne opisy z najważniejszych wydarzeń sportowych minionego roku, w których uczestniczyli reprezentanci naszego kraju.

Polscy sportowcy w 2004 roku zdobyli 585 medali na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach, mistrzostwach świata i Europy we wszystkich kategoriach wiekowych, o 32 więcej, niż w roku poprzednim. Wśród wielkich zdobywców pucharów w barwach biało-czerwonych wymienić należy złote medale Otylii Jędrzejczak, Roberta Korzeniowskiego oraz Roberta Sycza i Tomasza Kucharskiego.

Wspólnie z Adamem Małyszem będziemy cieszyć się ze zwycięstwa w Letniej Grand Prix w skokach narciarskich, a z piłkarzami, walczącymi o prawo startu w finałach mistrzostw świata, jeszcze raz przeżyjemy udaną jesień.

Wydawca zwraca także uwagę na dyscypliny sportu, które nie startowały w Atenach, ale też mają dorobek, w niektórych przypadkach bardzo duży. W sumie przedstawiono 65 dyscyplin sportowych.

Dzięki albumowi przypomniany został m.in. pierwszy polski zwycięzca mistrzowskiej imprezy w tamtym roku, Michał Burczyński, mistrz Europy w bojerach.

d13k647
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13k647
d13k647