Trwa ładowanie...
d1gp4gk
28-08-2023 08:20

Uczucia. Nie ma się czego bać. Wsparciownik szkicownik

książka
Oceń jako pierwszy:
d1gp4gk
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Mam prawo do błędów. Żyję pierwszy raz
A może by tak zaprzyjaźnić się ze sobą? Choć brzmi to jak najprostszy plan na świecie, nie tak łatwo go zrealizować. Od czegoś trzeba jednak zacząć. Zaakceptowanie własnej niedoskonałości to pierwszy krok na drodze do szczęścia.
Kultowe już rysunki o uczuciach, publikowane na Instagramie przez Michalinę Tańską, pomagają zrozumieć i uporządkować własne myśli. Dzięki nim dowiecie się, jak troszczyć się o siebie, nauczyć się odpuszczać i uciszyć wewnętrznego krytyka. Autorka – z perspektywy psycholożki, ale również osoby zmagającej się z chorobą afektywną dwubiegunową – opowiada o życiu z depresją i manią. Dzieląc się własnymi doświadczeniami, podpowiada, jak pomóc osobom, które znalazły się w kryzysie psychicznym. Tańska uczy empatii i zachęca do zastanowienia się nad sposobem komunikacji z tymi, którym w danej chwili jest po prostu trudniej.
Książka zawiera niepublikowane wcześniej rysunki i miejsce na notatki i przemyślenia. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy nie chcą już dłużej uciekać przed uczuciami!

Uczucia. Nie ma się czego bać. Wsparciownik szkicownik
Numer ISBN

978-83-08-08178-5

Wymiary

143x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

208

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gp4gk
d1gp4gk
d1gp4gk
d1gp4gk