Trwa ładowanie...
d2jh43g
21-03-2022 17:00

Mindfulness dla kobiet. Zatrzymaj się i poczuj smak życia

książka
Oceń jako pierwszy:
d2jh43g
Mindfulness dla kobiet. Zatrzymaj się i poczuj smak życia
Tytuł oryginalny

Gift of presence. A mindfulness guide for women

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Praktyczny i przyjazny przewodnik dla kobiet szukających skupienia i spokoju pośród życiowych burz.
Wiele kobiet próbuje pogodzić jednocześnie rodzinę, pracę i mnóstwo obowiązków. Efekt? Są Przytłoczone i wyczerpane.W swojej książce Caroline Welch zabiera czytelniczki w podróż po mindfulness i zachęca, by uczynić go swoją filozofią życia.
Z książki dowiesz się m.in.:
– czym jest mindfulness
– jak wykorzystać go w praktyce
– jak być świadomą tu i teraz
– jak nawiązać kontakt z tym, co w życiu ma największe znaczenie
– jak budować pokojowe, ciepłe i przyjazne relacje z samą sobą i ze światem.
Autorka przeprowadziła wiele wywiadów z kobietami w różnym wieku i wywodzącymi się z różnych kultur. Twierdzi, że każdy trzyma w rękach klucze do bardziej harmonijnego życia – to, co trzeba zrobić, to po prostu spojrzeć wewnątrz siebie.
Caroline Welch
Jest dyrektorem generalnym i współzałożycielką Mindsight. Absolwentka University of Wisconsin Law School, pracowała m.in. jako mediator oraz radca prawny. Swoją przygodę z mindfulness rozpoczęła czterdzieści lat temu, pracując w Japonii jako nauczycielka angielskiego. Prowadzi wykłady i warsztaty, gdzie uczy, jak poprawić samopoczucie w naszym życiu osobistym i zawodowym. Mieszka z mężem i psem Charliem w Santa Monica. Ma dwójkę dorosłych dzieci.
„Ta książka to prawdziwy dar dla nas wszystkich. Rozmawiając z ponad setką kobiet z różnych środowisk, Caroline Welch zebrała autentyczne przykłady tego, jak bycie obecną może wzbogacić nasze życie, pozwala odnaleźć cel i nadać mu znaczenie, naładować baterie, odrodzić się i kiedy trzeba zrobić zwrot, aby wrócić na właściwy kurs. Inspirująca, dobrze napisana i mądra. Obowiązkowa lektura dla kobiet w każdym wieku”.
– Arianna Huffington, założycielka i dyrektorka generalna Thrive Global
„Łatwo jest zapomnieć o tym, co jest naprawdę ważne, i pędzić przed siebie przez kolejne lata życia. Mądra i błyskotliwa książka Caroline Welch pokazuje, jak uważność może zwrócić nam nasze życie. Ten odkrywczy i bardzo przystępny przewodnik opowiada o kultywowaniu obecności przez praktykowanie jej w zwykłych momentach każdego dnia. Pomoże ci na nowo odnaleźć cel, sięgnąć po wewnętrzne zasoby i obudzić własne serce”.
– Tara Brach, autorka książek Radical Acceptance I Radical Compassion
„To ważna książka, która otwiera oczy każdemu, kto chce zrozumieć kobiety żyjące w stresie, zagubione, przepracowane, na rozdrożu. Caroline Welch opisuje praktyczne ćwiczenia mindfulness, które pomagają odkryć w życiu cel, znaleźć w sobie odwagę, żeby zmienić kierunek, jeśli to konieczne, ustalić priorytety i odpuścić tam, gdzie inaczej się nie da.Wszystko po to, by zatroszczyć się o własny wewnętrzny spokój i harmonię.
– Sharon Salzberg, autorka książek Lovingkindness I Real Happiness

Mindfulness dla kobiet. Zatrzymaj się i poczuj smak życia
Numer ISBN

978-83-8132-267-6

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

312

Język

polski

d2jh43g

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jh43g
d2jh43g
d2jh43g
d2jh43g