Trwa ładowanie...
d1tugu6
28-03-2022 16:00

Kasia na kryzys. Jak wyjść na prostą z życiowych zakrętów?

książka
Oceń jako pierwszy:
d1tugu6
Kasia na kryzys. Jak wyjść na prostą z życiowych zakrętów?
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kryzys to naturalna część życia. Ważne by umieć się z nimi uporać.
W życiu każdego człowieka pojawiają się kryzysy. Nie sposób ich uniknąć. I nie o tym zresztą jest ta książka. Kasia na kryzys to poradnik na czasy życiowych zakrętów, których czasami jest mniej, a czasami – bardzo wiele.
Psychoterapeutka Katarzyna Miller i dziennikarka Joanna Olekszyk rozmawiają m.in. o tym jak zachowywać się w obliczu kryzysu i spowodować, by został rozwiązany w sposób dla nas korzystny. Dlaczego warto pokonywać lęk i stawiać czoła problemom. I wreszcie jak postępować tak, by życiowy bilans był dodatni.
Katarzyna Miller
Najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej.
Ukończyła psychologię i filozofię na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak, jak chcę, Nie bój się życia, Kup kochance męża kwiaty (Wydawnictwo Zwierciadło).
Joanna Olekszyk
Dziennikarka, redaktor naczelna miesięczników „Zwierciadło” i „Sens”. Absolwentka polonistyki i dziennikarstwa UW. Współautorka książek, m.in. Daj się pokochać dziewczyno (Wydawnictwo Zwierciadło).

Kasia na kryzys. Jak wyjść na prostą z życiowych zakrętów?
Numer ISBN

978-83-8132-329-1

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

264

Język

polski

d1tugu6

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tugu6
d1tugu6
d1tugu6
d1tugu6