Trwa ładowanie...
d2v090k
10-08-2023 11:23

Życie pełne cudów. Pokonaj lęk i codziennie kochaj siebie

książka
Oceń jako pierwszy:
d2v090k
Życie pełne cudów. Pokonaj lęk i codziennie kochaj siebie
Tytuł oryginalny

Spirit junkie: A radical road to self-love and miracles

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jeśli gdzieś z tyłu głowy nieustannie słyszysz: a co, jeśli istnieje lepszy sposób na szczęśliwe życie bez lęku, ta książka jest dla ciebie!
Najtrudniejsze w podróży do nowego, cudownego życia, wypełnionego szczęściem i miłością jest… porzucenie bagażu na pierwszej stacji. Wyobraź to sobie: przed tobą długa wyprawa, nie wiadomo, co czeka cię po drodze, ale nie możesz zabrać ze sobą niczego, co wydaje ci się niezbędne. Brzmi koszmarnie? Tak właśnie działa lęk – najsilniejszy i najbardziej uparty przewodnik. Jeśli zamiast niego chcesz wybrać miłość do siebie i świata, może przydać ci się parę wskazówek. Gabrielle Bernstein przeszła długą drogę, żeby narysować mapę, którą teraz prezentuje w swojej książce. Przekonaj się, dokąd może prowadzić ścieżka radykalnej akceptacji siebie.
Gabrielle Bernstein, znana amerykańska autorka i inspiratorka przemian, dzieli się historią własnej transformacji – z nowojorskiej imprezowiczki w duchowego przewodnika młodych pokoleń. Swoim czytelnikom oferuje lekcje zmieniające życie. Dzięki wskazówkom Gabrielle dowiesz się, jak to się dzieje, że twoim myśleniem zaczyna rządzić strach, oraz jak rozpoznać i wykorzenić niewłaściwe wzorce, by zrobić miejsce na szczęście i miłość.
Rozpocznij duchową podróż w kierunku życia pełnego cudów!

Życie pełne cudów. Pokonaj lęk i codziennie kochaj siebie
Numer ISBN

978-83-8321-436-8

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

264

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v090k
d2v090k
d2v090k
d2v090k