Trwa ładowanie...
d4mrz5n
10-08-2023 12:27

Szczęśliwa przyszłość. Uwolnij się od traum

książka
Oceń jako pierwszy:
d4mrz5n
Szczęśliwa przyszłość. Uwolnij się od traum
Tytuł oryginalny

Happy Days: The Guided Path from Trauma to Profound Freedom and Inner Peace

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kim możesz się stać, uwalniając się od lęku? Autorka bestsellerów „New York Timesa” Gabrielle Bernstein wytycza ścieżkę do uleczenia traumy, oduczenia się lęku i przypomnienia sobie miłości.
Jak by to było codziennie budzić się bez niepokoju, spoglądać na swoją przeszłość z większą świadomością zamiast z żalem, czuć szczęście i spokój? Możesz tego dokonać, a Gabrielle Bernstein wskaże ci drogę.
Gabby jest uwielbianą przez czytelników nauczycielką duchową, mówczynią motywacyjną i katalizatorem głębokich przemian. W tej książce prezentuje najgłębsze ze swoich dotychczasowych przesłań: plan przekształcenia wszelkiego bólu z przeszłości w nową moc i wolność.
Dzięki tej książce:

Dowiesz się, dlaczego większość ludzi odtwarza wzorce, które ich unieszczęśliwiają, i co można z tym zrobić.
Poznasz dziewięć transformujących technik osiągania spokoju i głębokiego szczęścia (począwszy od metod „wychowywania” samego siebie, a skończywszy na metodach pracy z ciałem, służących uwolnieniu zablokowanej energii traumy).
Zmienisz sposób myślenia, co może przynieść ci wiele korzyści, nawet po kilkudziesięciu latach rozwoju osobistego.
Nauczysz się nawiązywać kontakt z przerażającymi aspektami siebie i poczujesz większą wolność niż kiedykolwiek wcześniej.

„Gabby po raz kolejny pokazuje nam, w jaki sposób, wędrując ścieżką ciemności, dochodzić do wewnętrznego światła. Nie boi się schodzić z nami w przestrzenie, w których odkrywamy osierocone części nas samych. Jest nauczycielką, która swoim przykładem przypomina, że dostrzeżona, zaopiekowana i zintegrowana trauma uczyni nas pełnymi. Pełnymi odwagi, siły i miłości".
- Joanna Chmura

Szczęśliwa przyszłość. Uwolnij się od traum
Numer ISBN

978-83-8321-168-8

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

296

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mrz5n
d4mrz5n
d4mrz5n
d4mrz5n