Trwa ładowanie...
d3czic1
24-08-2021 16:00

Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności

książka
Oceń jako pierwszy:
d3czic1
Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności
Tytuł oryginalny

Mental rehab. Fem steg til en fantastisk hverdag

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

ERIK BERTRAND LARSSEN to najsłynniejszy trener mentalny w Norwegii, który odniósł olbrzymi sukces również jako autor książek i wykładowca. Pracuje z gwiazdami sportu i z ludźmi biznesu, ale także z zupełnie zwyczajnymi kobietami i mężczyznami, którym pomaga stawać się lepszymi wersjami samych siebie.

Ta książka opowiada o tym, jak stworzyć sobie wspaniałą codzienność, niezależnie od punktu wyjścia. Autor szczerze i otwarcie mówi o własnych porażkach, wyjaśniając, jak każdy z nas – na drodze drobnych zmian i korekt – może stać się zwycięzcą we własnym życiu.

Erik Bertrand Larssen był zawodowym żołnierzem, służył w wojskach specjalnych, ukończył też studia ekonomiczne. Został odznaczony medalem za zasługi dla obronności kraju. Od niemal piętnastu lat motywuje ludzi w Norwegii i poza jej granicami do wprowadzania zmian w swoim życiu. Jego wcześniejsze książki: Bez litości, Hell week oraz Tu i teraz, zostały przetłumaczone na trzynaście języków i sprzedały się w łącznym nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy.

Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności
Numer ISBN

978-83-66420-62-5

Wymiary

148x206

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

164

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3czic1
d3czic1
d3czic1
d3czic1