Trwa ładowanie...
d32o3ua
02-10-2023 13:20

Jak zarządzać dużymi projektami

książka
Oceń jako pierwszy:
d32o3ua
Jak zarządzać dużymi projektami
Tytuł oryginalny

How Big Things Get Done: The Surprising Factors That Determine the Fate of Every Project, from Home Renovations to Space Exploration and Everything In Between

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jak skutecznie zaplanować i zrealizować każdy projekt na czas i zgodnie z budżetem?
Bent Flyvbjerg, nazwany wiodącym światowym ekspertem od megaprojektów, we współpracy z autorem bestsellerów, Danem Gardnerem, dzieli się sekretami skutecznego planowania i realizacji każdego projektu na dowolną skalę.
Flyvbjerg pomógł wielu organizacjom na całym świecie, w tym największym światowym bankom, firmom konsultingowym i firmom technologicznym – w planowaniu, zarządzaniu i naprawianiu projektów.
Jest to książka w której przykładami są wielkie pomysły. Te wielkie wizje tworzą inspirujące historie i pokazują zasady, których przestrzeganie pozwala zrealizować wszystkie projekty na czas i zgodnie z zaplanowanym budżetem
Autorzy pokazują, co odróżnia triumfy od niepowodzeń w realizacji śmiałych wizji, identyfikują błędy popełniane podczas oceny i podejmowania decyzji, które prowadzą do niepowodzenia projektów, zarówno dużych, jak i małych oraz, co najważniejsze, prezentują zasady dzięki którym każdy może zakończyć swój projekt sukcesem.

Jak zarządzać dużymi projektami
Numer ISBN

978-83-01-23297-9

Wymiary

148x210

Oprawa

miękka

Liczba stron

320

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32o3ua
d32o3ua
d32o3ua
d32o3ua