Trwa ładowanie...
d28d63u

Impuls Oficyna Wydawnicza

Oficyna Wydawnicza „Impuls” swoją działalność rozpoczynała jako Niezależne Wydawnictwo Harcerskie "Impuls". Wydawnictwo posiada w swojej ofercie książki z szeroko rozumianej pedagogiki (teoria – praktyka edukacji, pedagogiki, wychowania, pedagogika specjalna), materiały teoretyczne i praktyczne z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, logopedii, edukacji zdrowotnej.

Oficyna specjalizuje się także w resocjalizacji, psychologii, socjologii, a także gerontologii. Wśród książek można znaleźć także pozycje dotyczące różnych metod komunikacji, mediów, sztuki i muzyki. W ofercie wydawnictwa są również książeczki i wiersze dla najmłodszych. Są to publikacje wyłącznie polskich autorów.

Wydawnictwo jest otwarte na nowe technologie, dlatego w swojej ofercie posiada także książki w formie e-booków. Ten dział będzie ciągle poszerzany i udoskonalany.

Niewielkie wydawnictwo z Krakowa podbiło serca zarówno znakomitych Autorów, najlepszych specjalistów ze swoich dziedzin, ale także olbrzymiej rzeszy klientów, którzy są zadowoleni wysokiej jakości publikacji oraz w pełni profesjonalnej obsługi.

d28d63u
Impuls Oficyna Wydawnicza
Rok powstania

1990

Adres

ul. Fatimska 53 B

Kod i miasto

Kraków

Numer telefonu

(+48 12) 422-41-80

Numer faksu

(+48 12) 422-59-47

Adres WWW strony internetowej

http://www.impulsoficyna.com.pl

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

Wydawnictwo

d28d63u
d28d63u
d28d63u
d28d63u
d28d63u
d28d63u