Trwa ładowanie...
d4msu7k
15-04-2010 00:00

Jak pisać pracę magisterską?

książka
Oceń jako pierwszy:
d4msu7k
Jak pisać pracę magisterską?
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Książka składa się z trzech części. Pierwsza zawiera głównie wybrane definicje podstawowych pojęć, zwłaszcza metodologicznych, z różnych źródeł. Będą one pomocne zarówno na etapie konceptualizacji i planowania badań empirycznych, jak i w trakcie redagowania pracy magisterskiej. W części tej zawarte są także ważne elementy wiedzy metodologicznej, związane z klasyfikacją metod badań, rodzajami badań, grupami czynników różnicujących oraz procedurą badawczą.
Istotne znaczenie dla wyobrażenia sobie struktury pracy magisterskiej mogą mieć treści zawarte w drugiej części, bowiem ukazują one poszczególne jej elementy i konstrukcję pracy jako całości. W tej części zawarte są także inne treści związane ze stroną formalną i językową pracy.
Część czwarta zawiera zestaw wyrażeń i zwrotów związanych z rozpoczęciem, zakończeniem różnych rozdziałów pracy, z prezentacją i analizą danych empirycznych.
Autorka poleca tę książkę:
1. studentom studiów dziennych,
2. nauczucielom studiującym na studiach zaocznych,
3. wszystkim uczestnikom seminariów magisterskich kierunków humanistycznych, a zwłaszcza kierunków pedagogicznych.
Ukazana w książce wielość pojęć, zarówno od strony aparatury pojęciowej, formalnej i językowej, zachęci nie tylko do korzystania z wybranych wzorów, przykładów, ale także do szukania własnych rozwiązań.

Jak pisać pracę magisterską?
Numer ISBN

83-86994-56-8

Wymiary

145x210

Gatunek

Metodyka

Oprawa

1

Liczba stron

131

d4msu7k

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4msu7k
d4msu7k
d4msu7k