Trwa ładowanie...
d2c51kl
21-02-2022 11:00

Happy detoks. Jedz. oddychaj i kochaj (siebie)

książka
Oceń jako pierwszy:
d2c51kl
Happy detoks. Jedz. oddychaj i kochaj (siebie)
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Happy detoks to inspirujące i motywujące do zmiany nawyków kompendium wiedzy o zrównoważonym stylu życia i zdrowym odżywianiu. Autorka opisuje własną metamorfozę i zachęca czytelniczki do podjęcia 10-dniowego programu oczyszczającego Happy Detoks, który łączy w sobie nowoczesne podstawy żywienia z mądrością Wschodu, a jej samej pomógł odzyskać zdrowie, spokój i doskonałe samopoczucie.

Książka jest przewodnikiem dla tych osób, które zamiast stosowania „diety cud”, chcą się nauczyć holistycznego podejścia do zdrowego życia i żywienia. Znajduje się w niej m.in.: 50 zaskakująco prostych przepisów na potrawy z powszechnie dostępnych produktów, opis żywności, która leczy i odwraca procesy starzenia, proste ćwiczenia, techniki oddechowe i medytacje, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w procesie oczyszczania oraz informacje jak zachować dobrą formę i odporność po detoksie.

„Zgodnie z mądrością ajurwedy składniki z pożywienia wchłoną się i wzmocnią nasz organizm tylko wtedy, gdy przedtem go oczyścimy. Dlatego tak ważny jest detoks. Kasia Bem krok po kroku tłumaczy i pokazuje jak mądrze i zdrowo go przeprowadzić. Świetna lektura na wiosnę!”

Dorota Mirska

redaktor naczelna portalu naturalnieozdrowiu.pl

Kasia Bem

Nauczycielka jogi i medytacji. Posiada zaszczytny tytuł „Master of Yoga”. Autorka bestsellerowych książek Happy life. Sztuka Odpuszczania, Happy uroda oraz serii DVD Happy joga. Od lat prowadzi warsztaty i wyjazdy z jogą, pisze o harmonijnym życiu w równowadze, szkoli pracowników firm, występuje na imprezach rozwojowych i w mediach jako ekspert.

Happy detoks. Jedz. oddychaj i kochaj (siebie)
Numer ISBN

978-83-67157-18-6

Wymiary

165x225

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

296

Język

polski

d2c51kl

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c51kl
d2c51kl
d2c51kl
d2c51kl