Trwa ładowanie...
d2sna0u

Galeria Książki

Facebook.com
Źródło: Facebook.com, fot: Wydawnictwo Galeria Książki

Istniejące od 2007 roku Wydawnictwo Galeria Książki publikuje książki fantasy i literaturę młodzieżową takich popularnych autorów jak Trudi Canavan, Karen Miller, Rick Riordan czy Cinda Williams Chima.

Galeria Książki – publikacje

Oferta wydawnicza Galerii Książki obejmuje książki, audiobooki, komiksy i e-booki z gatunków takich jak fantasy, kryminał, książki dla dzieci i młodzieży. Oficyna wprowadziła na rynek bestsellery takie jak serie Trudi Canavan o Kyralii i cykl "Prawo Millenium" czy cykl Ricka Riordana "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy". Wydawnictwo Galeria Książki wydało w Polsce ponad 100 książek cenionych, zagranicznych pisarzy.

Chociaż Galeria Książki publikuje głównie literaturę fantasy, w jej ofercie znajdziemy też kryminały Ricka Riordana z cyklu "Tres Navarre", książki dla dzieci takie jak "Na szczęście mleko" Neila Gaimana, "Nie jedz tej książki" i "Sztuka że szok" Davida Sindena i Nikalasa Catlowa.

Galeria Książki – autorzy

Galeria Książki publikuje teksty wielu znanych i cenionych pisarzy zagranicznych. Poza wspomnianymi wcześniej Rickiem Riordanem i Trudi Canavan warto zwrócić uwagę na autorów takich jak:

d2sna0u
Galeria Książki
Rok powstania

2007

Adres

ul. Rejtana 4/10

Kod i miasto

Kraków

Numer telefonu

12 442 44 05

Adres WWW strony internetowej

www.galeriaksiazki.pl

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

Wydawnictwo

d2sna0u
d2sna0u
d2sna0u
d2sna0u
d2sna0u
d2sna0u