Trwa ładowanie...
dk4qn2y
10-08-2023 09:29

Świat Percy'ego Jacksona. Słońce i gwiazda. Opowieść o Nicu di Angelo

książka
Oceń jako pierwszy:
dk4qn2y
Świat Percy'ego Jacksona. Słońce i gwiazda. Opowieść o Nicu di Angelo
Tytuł oryginalny

THE SUN AND THE STAR

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

NICO DI ANGELO, SYN HADESA, wiele przeszedł – zginęły jego matka i siostra, został wyoutowany wbrew swojej woli, a podczas prób Apollina stracił przyjaciela Jasona… W jego życiu pozostał jednak promień słońca, i to dosłownie – jest nim Will Solace, jego chłopak, syn Apollina. Razem mogą pokonać wszelkie przeszkody i każdego wroga. Przynajmniej tak było do tej pory…
Nica dręczy nawołujący go głos z Tartaru, najgłębszej części Podziemia. Wydaje mu się, że wie czyj – wzywa go Bob, dawny tytan Japet, którego Percy i Annabeth musieli zostawić w Podziemiu, uciekając z królestwa Hadesa. Najnowsza przepowiednia Rachel Dare, a także sny Nica uzmysławiają mu, że Bob jest w tarapatach. Syn Hadesa musi wyruszyć mu na pomoc, czy się to podoba Panu D i Chejronowi, czy nie. I oczywiście Will upiera się, by mu towarzyszyć. Lecz czy istota ze światła zdoła przeżyć w najmroczniejszej krainie świata? I co znaczy wers przepowiedni, który mówi, że Nico będzie musiał zostawić tam coś o „równej wartości”?
W powieści poświęconej dwóm z najbardziej popularnych postaci świata Percy’ego Jacksona Nico będzie musiał się zmierzyć z demonami – rzeczywistymi i swoimi wewnętrznymi, a jego związek z Willem zostanie poddany wielkiej próbie.

Świat Percy'ego Jacksona. Słońce i gwiazda. Opowieść o Nicu di Angelo
Numer ISBN

978-83-67071-66-6

Wymiary

125x195

Oprawa

miękka

Liczba stron

538

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk4qn2y
dk4qn2y
dk4qn2y
dk4qn2y