Trwa ładowanie...
d2ffkr4
09-11-2020 16:00

Efekt jogi. Sprawdzony program wspierania walki z depresją i lękami

książka
Oceń jako pierwszy:
d2ffkr4
Efekt jogi. Sprawdzony program wspierania walki z depresją i lękami
Tytuł oryginalny

The Yoga Effect

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Oto przewodnik po praktyce jogi, która wpływa na zmniejszenie stresu i lęków oraz wspomaga walkę z depresją. Książka napisana przez specjalistki – nauczycielkę jogi, dziennikarkę i psychiatrę – które dzielą się swoją wiedzą oraz wynikami badań z amerykańskiego Narodowego Instytutu Zdrowia.

Dzięki tej publikacji możesz wypracować spokój i skupienie w codziennym życiu, a także uporać się z brakiem energii. Znajdziesz tu sekwencje o naukowo udowodnionym działaniu, które polegają na uwolnieniu ciała oraz psychiki od lęku i zamartwiania się. Publikacja zawiera:

Porady jak utrzymać skupienie, pewność siebie i równowagę;

Proste sekwencje jogi opatrzone zdjęciami wyraziście ilustrującymi pozycje;

Opis krótkich sesji jogi uwzględniających pracę z oddechem;

Poszczególne pozycje opatrzone wyjaśnieniami, jak każda z nich przyczynia się do zdrowia fizycznego, psychicznego i emocjonalnego;

Poziomy praktyki dostosowane do sprawności fizycznej.

Zadbaj o swoje emocje i zdrowie psychiczne z pomocą jogi.

Liz Owen uczy jogi od 1990 roku. Współtworzyła program trzech badań naukowych finansowanych przez amerykański Narodowy Instytut Zdrowia prowadzonych na Boston University School of Medicine. Od 2011 roku prowadzi warsztaty dla osób z depresją i lękami, a także intensywne szkolenia dla instruktorów jogi.

Holly Lebowitz Rossi od dwudziestu lat pracuje jako niezależna dziennikarka. Specjalizuje się w tematach związanych ze zdrowiem, dobrostanem, rodzicielstwem i jogą. Jej prace zamieszczały m.in.: „The Boston Globe”, „Sunday Magazine”, „Newsweek”, „The Washington Post”.

Chris C. Streeter jest profesor nadzwyczajną psychiatrii i neurologii na Boston University School of Medicine oraz wykładowczynią Harvard School of Medicine. Od dwudziestu lat otrzymuje granty na badania z funduszy amerykańskiego Narodowego Instytutu Zdrowia. Obecnie sprawuje funkcję dyrektorki Bostońskiego Centrum Badań nad Jogą oraz dyrektorki Funkcjonalnego Neuroobrazowania dla Psychiatrii na Boston University School of Medicine.

Efekt jogi. Sprawdzony program wspierania walki z depresją i lękami
Numer ISBN

978-83-8143-338-9

Wymiary

176x227

Oprawa

miękka

Liczba stron

208

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ffkr4
d2ffkr4
d2ffkr4
d2ffkr4