Trwa ładowanie...
d2d96f6
03-02-2020 15:49

Drgania i hałas w inżynierii maszyn

książka
Oceń jako pierwszy:
d2d96f6
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Publikacja ta, napisana przez profesora Politechniki Wrocławskiej – Wydział Mechaniczny, odnosi się do istotnych inżynierskich zagadnień dotyczących drgań maszyn oraz redukcji hałasu.

W książce „Drgania i hałas w inżynierii maszyn” Czytelnik będzie mógł przeczytać m.in. na temat:

opisu teoretycznego drgań o jednym oraz wielu stopniach swobody;

modelowaniu drgań i metod obliczeniowych stosowanych w analizie drgań maszyn – metody symulacyjne, MES;

metodach pomiaru drgań maszyn oraz pomiaru emisji hałasu maszyn i urządzeń;

czynnych i biernych metodach redukcji drgań i hałasu.

Książka zawiera przykłady zastosowania metod badawczych oraz redukcji drgań hałasu.

Podręcznik jest przeznaczony zarówno dla studentów wyższych uczelni technicznych na kierunkach Mechanika czy Budowa i eksploatacja maszyn, a także praktyków – inżynierów diagnostów maszyn i urządzeń czy służb BHP w zakładach przemysłowych.

Drgania i hałas w inżynierii maszyn
Numer ISBN

978-83-01-20831-8

Wymiary

165x235

Oprawa

miękka

Liczba stron

220

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d96f6
d2d96f6
d2d96f6
d2d96f6
d2d96f6

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj