Trwa ładowanie...
d3vej2e
21-08-2023 15:20

Dom. Jak na nowo stworzyć, pielęgnować i pokochać swój dom?

książka
Oceń jako pierwszy:
d3vej2e
Dom. Jak na nowo stworzyć, pielęgnować i pokochać swój dom?
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Dom – tutaj wszystko się zaczyna.
Nasz dom – nieważne, czy jest wielką willą, czy skromną kawalerką – jest początkiem wszystkiego. Zdarza się jednak, że bywamy tak zajęci życiem, że na dom nie starcza nam już czasu. A przecież to właśnie on jest przystanią, z której wypływamy, i portem, do którego wracamy, żeby nabrać energii do dalszych działań.
Stworzenie wymarzonego domu to pierwszy krok, by zapanować nad pozostałymi aspektami życia. Poświęcaj mu swoją uwagę, a przekonasz się, że odwdzięczy ci się po stokroć, stając się twoim największym wsparciem.
Ta książka pokaże ci, jak pielęgnować dom na każdym poziomie: organizacyjnym, emocjonalnym, duchowym. Dzięki niej zmienisz swoje mieszkanie w miejsce, które cię otula, karmi, inspiruje, w którym zawsze będziesz czuć się bezpiecznie.

Wszystko w tej książce mówi: dom to ukochane miejsce na ziemi, ostoja, azyl dla nas i rodziny. Oczywiście, najważniejsi są ludzie. Zróbmy wszystko, żeby było nam w nim dobrze, żebyśmy chcieli do niego wracać. Czasami musimy stworzyć go od podstaw, a czasami tylko coś poprawić. Tu znajdziecie podpowiedzi, jak to zrobić. Czasami to bardzo proste rzeczy.
Dorota Wellman

Dom. Jak na nowo stworzyć, pielęgnować i pokochać swój dom?
Numer ISBN

978-83-8317-175-3

Wymiary

162x230

Oprawa

twarda

Liczba stron

304

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vej2e
d3vej2e
d3vej2e
d3vej2e