Trwa ładowanie...
dqh5by1

Czerwone i Czarne Wydawnictwo

czerwoneiczarne.pl
Źródło: czerwoneiczarne.pl

Czerwone i Czarne Wydawnictwo w bardzo naturalny sposób powraca do czytelniczych korzeni, czyli oczywiście do książek. Nawiązuje do otwartości na debatę społeczną oraz polityczną.

Czerwone i Czarne Wydawnictwo - historia

Czerwone i Czarne Wydawnictwo założyli Marta Stremecka i Robert Krasowski, byli szefowie ”Dziennika”, w 2009 roku. Jego powstanie to efekt istotnego kryzysu na prasowym rynku, w skutek którego redakcje odeszły od swojej najpoważniejszej oferty – esejów oraz publicystyki. Nazwa to hołd, złożony powieści

Obecną redaktor naczelną wydawnictwa jest Iza Bartosz. Książki Czerwonego i Czarnego Wydawnictwa można rozpoznać po charakterystycznych, czerwono-czarnych okładkach, to swoista nowość na rynku w Polsce w ich projektowaniu.

Czerwone i Czarne Wydawnictwo - profil

Czerwone i Czarne Wydawnictwo opisuje swój profil jako publikacje książek dobrych i pięknych, to literatura faktu, która skupia się przede wszystkim na życiu publicznym w naszym kraju. W ofercie znajdziemy głównie pozycje z zakresu polityki, historii, kultury masowej, a także wywiady rzeki, biografie, eseje.

dqh5by1
Czerwone i Czarne Wydawnictwo
Rok powstania

2009

Adres

ul. Walecznych 39/5

Kod i miasto

03-916 Warszawa

Numer telefonu

(22) 821 85 22, 798 980 082

Adres WWW strony internetowej

czerwoneiczarne.pl

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqh5by1
dqh5by1
dqh5by1