Trwa ładowanie...
d9krrrg
02-07-2020 13:00

Uziemienia w sieciach elektroenergetycznych

książka
Oceń jako pierwszy:
d9krrrg
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Problematyka uziemień to jedna z najistotniejszych kwestii związanych z elektrotechniką, w szczególności jedną z jej specjalności - elektroenergetyką. To jedno z najstarszych i najbardziej podstawowych zagadnień urządzeń elektroenergetycznych.

Książka o uziemieniach to kolejna – po publikacji o sieciach średnich napięć - książka autorstwa uznanego specjalisty w tym zakresie – dra Witolda Hoppela. Drugim autorem jest praktyk, członek Komitetu Ochrony Odgromowej przy SEP – mgr inż. Robert Marciniak.

ZE WSTĘPU: Celem autorów było napisanie książki, która zapełni lukę od ostatniego wydania „świętej księgi” z dziedziny uziemień, czyli monografii prof. Konstantego Wołkowińskiego z Politechniki Wrocławskiej pod tytułem Uziemienia urządzeń elektrycznych.

Publikację tę kierujemy do praktyków – projektantów i wykonawców sieci elektroenergetycznych, operatorów sieci dystrybucyjnej wszystkich napięć w Polsce, inżynierów elektryków itp. Przyda się również ona studentom studiów technicznych do przedmiotów związanych z urządzeniami i sieciami elektroenergetycznymi. a także wszelkich rodzajów kształcenia związanych z ochroną od porażeń w urządzeniach o napięciu powyżej 1 kV.

Uziemienia w sieciach elektroenergetycznych
Numer ISBN

978-83-01-21186-8

Wymiary

165x235

Oprawa

miękka

Liczba stron

404

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9krrrg
d9krrrg
d9krrrg
d9krrrg