Trwa ładowanie...
dotdwi0
09-11-2023 09:20

Chłodnictwo i klimatyzacja. Perspektywiczne technologie

książka
Oceń jako pierwszy:
dotdwi0
Chłodnictwo i klimatyzacja. Perspektywiczne technologie
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Prezentujemy Państwu nową propozycję wydawniczą dotyczącą bardzo ciekawego i ważnego obecnie tematu związanego z techniką chłodniczą i klimatyzacją.Jak sam tytuł książki wskazuje – Chłodnictwo i klimatyzacja. Perspektywiczne technologiejej Autor dr Andrzej Grzebielec zabiera Czytelnika w świat najnowszych rozwiązań chłodniczych.
Wymóg ciągłych zmian i ulepszeń technologii chłodniczych wynika głównie z prostego faktu, otóż w chłodnictwie i klimatyzacji czynniki robocze podlegają coraz surowszym restrykcjom prawnym (ochrona środowiska – warstwa ozonowa, efekt cieplarniany etc.). Przemysł szuka więc rozwiązań skrojonych na potrzeby współczesności, stąd właśnie wynika zainteresowanie i wdrażanie na świecie rozwiązań obniżających temperaturę innymi sposobami niż stosowane do tej pory.
Misją Autora książki CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJA. Perspektywiczne technologie jest więc aktualne przedstawienie rozwiązań (część z nich dawno skomercjalizowana) w tym nowatorskim i szybko rozwijającym się przemyśle.
To kompendium nowoczesnych rozwiązań w chłodnictwie i klimatyzacji kierowane jest do praktyków, w tym: projektantów, tworzących i eksploatujących urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne; inżynierów z branży chłodniczej, klimatyzacyjnej i pomp ciepła; właścicieli, serwisantów i operatorów urządzeń chłodniczych, a także specjalistów i szkoleniowców z branży HVAC/HVARC.
Jako że Autor jest wykładowcą tego przedmiotu na Politechnice Warszawskiej, kierujemy ją także do studentów I i II stopnia na kierunkach inżynierii środowiska, energetyki, mechaniki czy budownictwa i architektury.

Chłodnictwo i klimatyzacja. Perspektywiczne technologie
Numer ISBN

978-83-01-23293-1

Wymiary

176x250

Oprawa

miękka

Liczba stron

150

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dotdwi0
dotdwi0
dotdwi0
dotdwi0