Trwa ładowanie...
d1rzb3v

Język i komunikacja. Wprowadzenie dla pedagogów

książka
5.0
(1 głos)
Oceń:
d1rzb3v
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Aktualne i wyczerpujące kompendium z dziedziny kultury języka polskiego i poprawności językowej dla nauczycieli i studentów niepolonistów.

Książka ma formę podręcznika syntetyzującego wiedzę z zakresu nauki o języku i kultury języka oraz komunikacji edukacyjnej dla studentów pedagogiki przygotowujących się do specjalizacji nauczycielskiej w zakresie wczesnej edukacji.

Książka zawiera podstawy wiedzy o języku polskim oraz najważniejszych cechach współczesnej polszczyzny. Prezentuje podstawowe, najważniejsze kategorie językowe (język i jego specjalizacje, dzięki mowy, znaczenie w języku, zagadnienia składniowe, jakość, kultura i etyka słowa w dydaktyce, nowoczesne tendencje w komunikacji edukacyjnej, norma językowa, błędy językowe, kryteria poprawności językowej i inne). Umożliwia zdobycie wysokiego poziomu kompetencji lingwistycznej i komunikacyjnej.

Kompendium jest istotną i niezbędną lekturą dla studentów pedagogiki oraz osób zdobywających kwalifikacje pedagogiczne w ramach centrów lub ośrodków kształcenia nauczycieli, działających lub powstających obecnie na uczelniach.

Język i komunikacja. Wprowadzenie dla pedagogów
Numer ISBN

978-83-01-20837-0

Wymiary

165x235

Oprawa

miękka

Liczba stron

410

Język

polski

d1rzb3v

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rzb3v
d1rzb3v
d1rzb3v
d1rzb3v