Trwa ładowanie...
dm230m2
24-02-2021 15:00

Java. 97 rzeczy, które powinieneś wiedzieć

książka
Oceń jako pierwszy:
dm230m2
Java. 97 rzeczy, które powinieneś wiedzieć
Tytuł oryginalny

97 Things Every Java Programmer Should Know

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Co powinien wiedzieć każdy programista Javy? To zależy. Zależy od tego, kogo pytamy, dlaczego pytamy i kiedy pytamy. Sugestii jest co najmniej tyle, ile punktów widzenia.

W tej książce znajdziesz niektóre z tych wielu punktów widzenia, aby stworzyć razem pewien przekrój i przedstawić sposób myślenia w technologii Java. To nie będzie jedyne słuszne podejście, ale 97 spojrzeń 73 autorów.
97 rzeczy, które zostały poruszone w tej książce, obejmują następujące zagadnienia: język, JVM, techniki testowania, JDK, społeczność, historię, zwinne myślenie, wiedzę wdrożeniową, profesjonalizm, styl, treść, paradygmaty programowania, programistów jako ludzi, architekturę oprogramowania, umiejętności wykraczające poza kod, narzędzia, mechanikę GC, języki JVM inne niż Java... i nie tylko.

Java. 97 rzeczy, które powinieneś wiedzieć
Numer ISBN

978-83-01-21668-9

Wymiary

165x235

Oprawa

miękka

Liczba stron

259

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm230m2
dm230m2
dm230m2
dm230m2
dm230m2

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj