Trwa ładowanie...
d2epnkn
04-02-2020 22:34

Efektywne spotkanie biznesowe. Jak nie umrzeć z nudów na zebraniu

książka
Oceń jako pierwszy:
d2epnkn
Efektywne spotkanie biznesowe. Jak nie umrzeć z nudów na zebraniu
Tytuł oryginalny

Death by Meeting

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W swoim najnowszym, niepozwalającym oderwać się od czytania dziele z gatunku business fiction, bestsellerowy autor, Patrick Lencioni, oferuje czytelnikom kolejną interesującą i prowokującą do myślenia książkę. Tym razem koncentruje się on na rozwiązaniu jednego z najboleśniejszych, a jednocześnie najczęściej lekceważonych problemów współczesnego biznesu – źle przeprowadzanych zebraniach. To, co proponuje, jest jednocześnie i proste, i rewolucyjne. Casey McDaniel, założyciel i dyrektor generalny Yip Software, znalazł się w gąszczu problemów, do których sam się przyczynił, a z którymi nie potrafi sobie poradzić. Nie wie także, gdzie lub do kogo ma się zwrócić o radę. Jego podwładni nie mogą mu pomóc. Są równie zdezorientowani wskutek ich nużących zebrań jak on sam.

W świat Caseya wkracza nietypowy doradca, Will Petersen. Kiedy zaproponuje niekonwencjonalne, wręcz radykalne podejście do rozwiązania problemu spotkań, Casey jest już na tyle zdesperowany, by go posłuchać.

Podobnie jak w innych swoich książkach, Lencioni pokazuje schemat przełomowego modelu, pozwalając na jego zastosowanie w praktyce. Efektywne spotkanie biznesowe to szczegółowy plan działania dla przywódców, którzy pragną zwiększyć efektywność, a zmniejszyć frustrację wśród członków swojego zespołu oraz stworzyć atmosferę zaangażowania i pasji.

OPINIE

Wreszcie rzeczywiste rozwiązanie problemu starego jak świat. Zebrania mogą już nigdy nie być takie same.

Kris Hagerman, wiceprezes ds. operacji strategicznych VERITAS Software Corporation

Efektywne spotkanie biznesowe traktuje o czymś więcej niż tylko o zebraniach; mówi o całej filozofii zarządzania. Czytam wiele książek o zarządzaniu. Książki Lencioniego należą do najlepszych. Tworzą podstawę podejścia do zarządzania w naszym Silicon Valley Bank.

Ken Wilcox, prezes Silicon Valley Bank

Lencioniemu znowu się udało! Wnikliwa. Praktyczna. Gotowe do zastosowania rozwiązania. Jeżeli kierujesz ludźmi, nie możesz pozwolić sobie na pominięcie tej książki. Jej lektura to absolutna konieczność.

Jim Melado, prezes Willow Creek Association

Zastosowaliśmy teorie Pata w praktyce i one działają. Nasze zebrania są bardziej produktywne, komunikacja bardziej przejrzysta, a zaangażowanie zespołu w podejmowanie decyzji o wiele większe.

Curt Nonomaque, prezes i dyrektor generalny VHA Inc.

Zebrania są tak ważnym elementem skutecznej komunikacji w organizacji. Lencioni napisał zwięzły, zajmujący i twórczy podręcznik udoskonalenia struktury i rezultatów zebrań, a także udziału w nich. Brawa za tę wnikliwą opowieść.

Sandy Alderson, wiceprezes ds. operacyjnych Major League Baseball

Efektywne spotkanie biznesowe. Jak nie umrzeć z nudów na zebraniu
Numer ISBN

978-83-7746-050-4

Wymiary

137x207

Oprawa

twarda z obwolutą

Liczba stron

292

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2epnkn
d2epnkn
d2epnkn
d2epnkn