Trwa ładowanie...
d35vch6
03-02-2020 11:24

Pakiet: Siła pozytywnego zarządzania

książka
Oceń jako pierwszy:
d35vch6
Pakiet: Siła pozytywnego zarządzania
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia. Opowieść dla menedżerów

Autor podejmuje tu najbardziej uniwersalny temat: brak poczucia szczęścia w pracy i prezentuje rewolucyjny model działania, który pozwala na uzyskanie satysfakcji z każdej pracy. Bez względu na to, czy jesteś kierownikiem, menedżerem, czy pracownikiem, niniejsza książka zapewni ci natychmiastową ulgę – i nadzieję.

Cztery obsesje wyjątkowego szefa. Opowieść o przywództwie

Tym razem Lencioni skupia się na kluczowej roli przywódcy w budowaniu zdrowej organizacji – często pomijanym, a niezwykle istotnym elemencie życia biznesowego, będącym podstawą trwałego sukcesu. Bohater opowieści- fikcyjny dyrektor naczelny, napotyka wyzwanie tak wielkie, że może ono zachwiać wszystkim, co uważa on za ważne w byciu wyjątkowym przywódcą.

Pięć dysfunkcji pracy zespołowej. Opowieść o przywództwie

To wciągająca i pouczająca opowieść o przywództwie. Autor koncentruje swój żywy intelekt i umiejętność opowiadania na fascynującym i złożonym świecie zespołów ludzkich. Stworzył porywającą fabułę z pozornie prostym przesłaniem adresowanym do wszystkich, którzy dążą do tego, by stać się wyjątkowymi liderami zespołów.

Przezwyciężanie pięciu dysfunkcji pracy zespołowej. Praktyczny przewodnik dla liderów, menedżerów, moderatorów

Cel tej książki jest prosty: dać menedżerom, liderom zespołów, konsultantom i praktykom zarządzania narzędzie pomagające wdrożyć koncepcje opisane w Pięciu dysfunkcjach pracy zespołowej. Książka jest napisana w taki sposób, by była łatwa w lekturze jako całość, lecz również by można byłow niej łatwo odnaleźć interesujące danego czytelnika zagadnienie.

Pakiet: Siła pozytywnego zarządzania
Numer ISBN

978-83-7746-427-4

Wymiary

141x218

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

4

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35vch6
d35vch6
d35vch6
d35vch6