Trwa ładowanie...
d22k8xg
03-02-2020 23:19

Brian Tracy. Obierz kurs na sukces!

książka
Oceń jako pierwszy:
d22k8xg
Brian Tracy. Obierz kurs na sukces!
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Pakiet trzech doskonałych książek najsłynniejszego motywatora i szkoleniowca w biznesie. Każda z proponowanych pozycji pomoże Ci w rozwoju kompetencji i doskonaleniu umiejętności, które już posiadasz.

Jak przewodzą najlepsi liderzy

W niniejszej książce Tracy dzieli sztukę i naukę przywództwa w biznesie na siedem fundamentalnych obowiązków, które mistrzowsko opanowują najlepsi liderzy. Mają one podstawowe znaczenie dla sukcesu dowolnej organizacji i na dowolnym stanowisku przywódczym. Przywództwo to nauka ścisła, ale prosta, wywodząca się z klarownej wizji i odwagi, wiedzy o sobie samym i spójności, ze skupienia i pewności siebie. Dzięki przenikliwemu wglądowi i naprawdę przystępnym wskazówkom Briana Tracy, zawartym w poradniku okaże się, że możesz łatwo sięgnąć po te potężne atrybuty i osiągnąć wielkość jako lider.

Mów i zwyciężaj

W ciągu wielu lat swej kariery Brian Tracy wygłosił ponad 4000 prezentacji i przemawiał osobiście do ponad 5 000 000 osób w 46 krajach. Jego umiejętności wygłoszenia porywającego przemówienia i skutecznego zakomunikowania własnych koncepcji pomogły mu odmienić kształt życia osobistego i kariery zawodowej. W tej książce pokazuje, jak po mistrzowsku opanować sztukę skutecznego przemawiania - i jak wykorzystać ją, by osiągnąć nawet pozornie najbardziej nierealne cele! Ta niezwykła książka pęka w szwach od sprawdzonych strategii, a nawet zawierająca specjalny, dodatkowy rozdział o wygłaszaniu przekonujących prezentacji handlowych.

Psychologia sprzedaży

Brian Tracy jest jednym z najlepszych handlowców na świecie. Doszedł do wniosku, że jego największym przełomem w dążeniu do sukcesu było odkrycie "psychologii sprzedaży". Poznaj ludzkie myślenie, prawdziwe motywy kupowania oraz sprawdzone, najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji. Tracy zapewnia, że kiedy posiądziesz tę wiedzę i wprowadzisz ją w życie, "podwoisz, potroisz i poczworzysz swoją sprzedaż i zysk w kilka miesięcy albo w kilka tygodni". W książce oferuje praktyczne metody i techniki sprzedaży, w tym warsztatowe "działania do przećwiczenia". Po prostu zrób, co radzi Tracy, a zobaczysz, co stanie się z twoją sprzedażą.

Brian Tracy. Obierz kurs na sukces!
Numer ISBN

978-83-7746-015-3

Wymiary

160x232

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

610

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22k8xg
d22k8xg
d22k8xg
d22k8xg