Trwa ładowanie...
d4il0d0
03-02-2020 21:53

Pakiet Cała naprzód!

książka
Oceń jako pierwszy:
d4il0d0
Pakiet Cała naprzód!
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

A teraz... stwórz wielką firmę!. 7 sposobów maksymalizacji zysków na każdym rynku

Znajdziesz w niej podstawową wiedzę o tym, jak osiągnąć sukces, pochodzącą od dwóch biznesowych guru i uznanych publicystów – Marka Thompsona i Briana Tracy. Autorzy zapoznają czytelnika z prostymi i skutecznymi strategiami służącymi rozwojowi przedsiębiorstwa. Książka pełna jest przemyśleń zaczerpniętych z bezpośrednich – twarzą w twarz – wywiadów ze światowymi liderami biznesu.

Przemiana. Jak sprawić, by reszta twojego życia była jeszcze lepsza

Perspektywa zmian jest z jednej strony ekscytująca, z drugiej strony budzi pewne obawy. Ale to właśnie one stanowią klucz do sukcesu, bogactwa i prawdziwej satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym. W Przemianie Brian Tracy pokazuje, jak dosłownie stworzyć siebie na nowo – odkreślić przeszłość grubą kreską i zacząć od nowa budować karierę i życie, o którym zawsze marzyłeś.

Pełną parą! Inspiruj, motywuj i wydobywaj z ludzi to, co w nich najlepsze

W swoim świetnym poradniku Brian Tracy, mistrz motywacji, podpowiada, jak rozbudzić gwiazdorski potencjał w każdym z członków zespołu roboczego. Odwołując się do wieloletnich badań i tysięcy godzin przepracowanych nad maksymalizacją wyników osobistych i organizacyjnych, formułuje proste i zwięzłe wskazówki dotyczące działań, które należy podejmować aby inspirować pracowników do wybitnych osiągnięć.

Pakiet Cała naprzód!
Numer ISBN

978-83-7746-425-0

Wymiary

158x233

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

3

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4il0d0
d4il0d0
d4il0d0
d4il0d0