Trwa ładowanie...
dud4mzd
27-02-2013 00:00

Trzy oznaki pracy która nie daje szczęścia. Opowieść dla menedżerów

książka
Oceń jako pierwszy:
dud4mzd
Trzy oznaki pracy która nie daje szczęścia. Opowieść dla menedżerów
Tytuł oryginalny

Three Signs of a Miserable Job, The

Autorzy
Inne
Źródło: Inne

W tej szóstej i najbardziej oczekiwanej opowieści autor bestsellerów z listy „New York Timesa”, Patrick Lencioni, podejmuje najbardziej uniwersalny temat: brak poczucia szczęścia w pracy i prezentuje rewolucyjny, a jednak niezwykle prosty model działania, który pozwala na uzyskanie satysfakcji z każdej pracy.

Lencioni przedstawia niezwykle interesującą opowieść o Brianie Baileyu, przedwcześnie emerytowanym menedżerze, który poszukuje sensu w swojej karierze i życiu. Poprzez serię zaskakujących wydarzeń z gabinetu uznanej firmy trafia na stok narciarski Lake Tahoe, a stamtąd pod okienko obsługi zmotoryzowanych we włoskiej restauracji. Dzięki tym doświadczeniom Brian odkrywa trzy uniwersalne przyczyny nieszczęścia i frustracji w pracy i narzędzia pozwalające je pokonać. Próbując przekonać bankiera inwestycyjnego o znaczeniu satysfakcji w pracy i motywując kierowcę w pizzerii do lepszego traktowania klientów, Brian musi stawić czoła różnym aspektom własnej osobowości oraz osobowości innych ludzi, które sprawiają, że brak poczucia szczęścia w pracy jest zjawiskiem tak powszechnym w wielu organizacjach.

Bez względu na to, czy jesteś kierownikiem, który chce zapewnić firmie kulturową przewagę konkurencyjną, menedżerem próbującym zaangażować i zmotywować swoich pracowników, czy też pracownikiem poszukującym spełnienia w pracy, niniejsza książka zapewni natychmiastową ulgę – i nadzieję.

Trzy oznaki pracy która nie daje szczęścia. Opowieść dla menedżerów
Numer ISBN

978-83-7746-104-4

Wymiary

145x215

Gatunek

Ekonomia,Poradniki

Oprawa

7

Liczba stron

262

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dud4mzd
dud4mzd
dud4mzd