Trwa ładowanie...
d35ez54
18-02-2021 11:00

CZARNOBYL I FUKUSHIMA. Przyczyny, przebieg i konsekwencje

książka
Oceń jako pierwszy:
d35ez54
CZARNOBYL I FUKUSHIMA. Przyczyny, przebieg i konsekwencje
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Publikacja „CZARNOBYL I FUKUSHIMA. Przyczyny, przebieg i konsekwencje” przedstawia dokładne przyczyny, rzetelny opis przebiegu obu katastrof jądrowych, nie mający precedensu w polskiej i światowej literaturze popularno-naukowej.

Książka tłumaczy, czym jest promieniowanie, objaśnia zasadę działania elektrowni jądrowych i zawiera autorskie wypowiedzi specjalistów w tej dziedzinie. Obala wszelkie mity narosłe przez lata w temacie promieniowania jonizującego
i energetyki jądrowej oraz samych katastrof.

Niewątpliwą ogromną zaletą książki są bogate doświadczenia z wielu wizyt w obu strefach Autora książki – Tomasza Ilnickiego. Reporterskie zacięcie Autora, niepublikowane wywiady, przedstawienie skomplikowanych mechanizmów w możliwie najprostszy sposób – to jest to, co powoduje, że naprawdę warto sięgnąć po tę publikację.

Wydawnictwo kieruje ją do szerokiego grona odbiorców – pasjonatów historii – historii nauki, historii XX wieku, historii ZSRR oraz Japonii, ale także energetyków, ekologów, zwolenników i przeciwników OZE i energetyki jądrowej.

CZARNOBYL I FUKUSHIMA. Przyczyny, przebieg i konsekwencje
Numer ISBN

978-83-01-21698-6

Wymiary

123x195

Oprawa

miękka

Liczba stron

500

Język

polski

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35ez54
d35ez54
d35ez54
d35ez54