Trwa ładowanie...
d2dttv2

Talk show. Szczerość na ekranie?

książka
Oceń jako pierwszy:
d2dttv2
Talk show. Szczerość na ekranie?
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Książka opisuje z punktu widzenia języka i jego funkcji komunikacyjnej fenomen talk show na przykładzie Rozmów w toku (TVN).

Próbuje odpowiedzieć na pytania o związek studyjnej sytuacji z psychoterapią, o emocje o których mówią najczęściej uczestnicy talk show, oraz o granice telewizyjnych zwierzeń.

Talk show. Szczerość na ekranie? to książka opisująca z perspektywy lingwistyczno-komunikacyjnej fenomen jednego z najstarszych gatunków medialnych, którego pojawienie się w polskiej telewizji związane jest ściśle z przemianami społeczno-obyczajowymi zapoczątkowanymi w 1989 roku. Autor publikacji, odwołując się do koncepcji rozmowy telewizyjnej, analizuje zachowania językowe i pozajęzykowe uczestników oraz prowadzącej jednego z najpopularniejszych talk show w historii polskiej telewizji - Rozmów w toku (TVN). Próbuje odpowiedzieć na pytania: jaki jest związek studyjnej sytuacji z psychoterapią, o jakich emocjach mówią najczęściej uczestnicy talk show, oraz czy istnieją granice telewizyjnych zwierzeń? Okazuje się, że talk show silnie oddziałuje na telewidza, który w obliczu osamotnienia łatwo decyduje się na teleintymność na odległość.

Talk show. Szczerość na ekranie?
Numer ISBN

978-83-60501-91-7

Wymiary

140x210

Gatunek

Psychologia

Oprawa

1

Liczba stron

240

d2dttv2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dttv2
d2dttv2
d2dttv2
d2dttv2