Trwa ładowanie...
d162nz7

Programowanie robotów przemysłowych

książka
d162nz7
Oceń jako pierwszy:
Programowanie robotów przemysłowych
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Programowanie robotów przemysłowych
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Ostatnia z serii książek, przygotowanych przez Wydawnictwo Naukowe PWN z cyklu ROBOTYKA, przekazuje Czytelnikowi nowoczesną i aktualną wiedzę dotyczącej jednej z najbardziej rozwijających się technologii XXI wieku. Podręcznik zatytułowany Programowanie robotów przemysłowych systematyzuje w jednym tomie szeroką, choć trudno dostępną wiedzę z zakresu programowania robotów.

Cała treść książki jest jednym wielkim ciągiem prezentacji przykładów opisujących krok po kroku zagadnienia związane z uruchomieniem, konfiguracją, jak i programowaniem robotów.

W stosunku do istniejących obecnie opracowań czy też artykułów dotyczących programowania robotów, jest to pierwsza pozycja prezentująca te zagadnienia na przykładzie rozwiązań takich firm jak: ABB, FANUC, KUKA i MITSUBISHI. Książka stanowi więc kompendium robotyki, opisujące języki programowania z praktycznymi przykładami.

Książka ze względu na praktyczność i sposób przekazu kierowana jest nie tylko do studentów automatyki i robotyki czy mechatroniki, ale również do praktyków – programistów robotów, integratorów automatyki, inżynierów i wielu innych.

d162nz7
Programowanie robotów przemysłowych
Numer ISBN

978-83-01-19664-6

Wymiary

165x235

Oprawa

miękka

Liczba stron

250

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d162nz7
d162nz7
d162nz7
d162nz7
d162nz7