Trwa ładowanie...
d1dzllj

Medium Wydawnictwo

Wydawnictwo MEDIUM powstało w 1990 roku. Działalność rozpoczęło jako spółka cywilna, w myśl zasady: ja nie mam nic, ty nie masz nic, no to założymy firmę. Zamiast kapitału była wizja i wola działania. Ta energia szybko zaczęła się materializować w faktach wydawniczych.

Wiedzione intuicją przy doborze tytułów, Wydawnictwo kroczyło od sukcesu do sukcesu. Ale dane mu również było doświadczyć wszystkich wstrząsów, które przeżywał polski rynek książki.

Dziś Wydawnictwo MEDIUM jest już inną strukturą własnościową i gospodarczą. Od połowy 2003 roku pod nazwą tą działa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, kierując się jednakże tą samą energią i intuicją, która towarzyszyła powstaniu firmy.

Nasz program wydawniczy nadal koncentruje się na książkach praktycznych, podpowiadających jak rozwinąć swój potencjał osobisty, jak doskonalić swoje zdolności i talenty, jak nabyć nowe umiejętności i poznać swoje możliwości.

Wydajemy tylko takie książki, które przynoszą czytelnikowi dobre wibracje, pomagają w głębszym pojmowaniu otaczającej rzeczywistości i coraz lepszym rozumieniu cudu własnego istnienia. Poprzez nasze książki pragniemy ukazać, że życie ludzkie nie wyczerpuje się w codziennej krzątaninie, lecz ma wymiar transcendentalny i celowy, i podlega prawom mądrzejszym niż ludzkie pomysły.

d1dzllj
Medium Wydawnictwo
Rok powstania

1990

Adres

Osiedle Czarnów 172/2 (ul. Diamentowa 11)

Kod i miasto

Konstancin-Jeziorna

Numer telefonu

(+48 22) 754 62 16

Numer faksu

(+48 22) 754 71 69

Adres WWW strony internetowej

http://www.medium.com.pl/

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dzllj
d1dzllj
d1dzllj