Trwa ładowanie...
d2urdy4
03-02-2020 08:00

Kolekcja Jubileuszowa W.A.B. Za kogo ty się uważasz

książka
Oceń jako pierwszy:
d2urdy4
Kolekcja Jubileuszowa W.A.B. Za kogo ty się uważasz
Tytuł oryginalny

Who do you think you are?

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Dziesięć powiązanych ze sobą opowiadań, z których każde tworzy samodzielną, kunsztownie zbudowaną całość, składa się na poruszającą i przenikliwą opowieść o dojrzewaniu.

Rose pochodzi z biedniejszej części Ontario. Mieszka z ojcem i macochą Flo w domu na tyłach należącego do rodziny sklepu meblowego. Jako dziecko z niechęcią i strachem obserwuje życie mieszkańców swojego miasta. Potem ucieka, by zacząć studia w Toronto, wyjść za mąż i podjąć pracę zawodową. I przez cały czas próbuje odpowiedzieć na zawarte w tytule książki pytanie, które w dzieciństwie usłyszała od macochy.

O trudnych wyborach i bolesnych kompromisach Munro opowiada z prostotą, bezpretensjonalnie, z cudowną lekkością człowieka, którego nic nie może zaskoczyć.

W.A.B. ma już 25 lat: wybitni autorzy, znakomite książki, nowe kierunki.

Wydawnictwo powstało w 1991 roku i jest jedną z najbardziej zasłużonych polskich marek edytorskich. Słynie z szerokiej oferty współczesnej beletrystyki polskiej i obcej, a także literatury faktu, książek humanistycznych oraz tytułów popularnonaukowych.

Z okazji jubileuszu zaproponowano kolekcjonerską, limitowaną serię utworzoną z wybranych książek W.A.B., tych które zdobyły szczególne zainteresowanie czytelników, wywołały ożywione dyskusje i zachwyciły uniwersalnymi walorami literackimi.

Kolekcja Jubileuszowa W.A.B. Za kogo ty się uważasz
Numer ISBN

978-83-280-3679-6

Wymiary

123x194

Oprawa

twarda

Liczba stron

368

Język

polski

d2urdy4

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2urdy4
d2urdy4
d2urdy4
d2urdy4