Trwa ładowanie...
d1ijy1q
04-02-2020 01:08

Kolekcja Jubileuszowa W.A.B. Innego życia nie będzie

książka
Oceń jako pierwszy:
d1ijy1q
Kolekcja Jubileuszowa W.A.B. Innego życia nie będzie
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Innego życia nie będzie" Marii Nurowskiej to wzruszająca, oparta na faktach opowieść o miłości, której źli ludzie i zły czas nie dali rozkwitnąć. O gorzkim romansie z komunizmem.

Była bardzo ładna, głupia i wpatrzona w niego jak w obrazek. Taką zobaczył ją któregoś dnia, gdy tuż po wojnie objął urząd szczecińskiego wojewody. On, Stefan, miał raptem dwadzieścia cztery lata, skórzaną kurtkę i nadopiekuńczą matkę. Ona, Wanda - o pięć lat młodsza - była jego sekretarką. Wkrótce została żoną i urodziła mu dwóch synów. Jednak matka Stefana robiła wszystko, by rozbić to małżeństwo. Kiedy tego dopięła, zabrała do siebie starszego wnuka i powiedziała mu, że Wanda nie żyje.

Teraz Stefan jest już stary. Z trudem wchodzi na trzecie piętro. Po zmianie ustroju jest nikim. Pewnego dnia dostaje przesyłkę pocztową z kilkoma zeszytami. Są to sekretne dzienniki, które Wanda prowadziła przez całe życie. Za kilka dni z Ameryki przyleci jego drugi syn z jej trumną. W oczekiwaniu na to spotkanie Stefan czyta zapiski żony. I odnajduje utracone człowieczeństwo.

Kolekcja Jubileuszowa W.A.B. Innego życia nie będzie
Numer ISBN

978-83-280-3677-2

Wymiary

123x194

Oprawa

twarda

Liczba stron

240

Język

polski

d1ijy1q

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ijy1q
d1ijy1q
d1ijy1q
d1ijy1q