Trwa ładowanie...
d31x9vn

Kolekcja Jubileuszowa W.A.B. On wrócił

książka
d31x9vn
Oceń jako pierwszy:
Kolekcja Jubileuszowa W.A.B. On wrócił
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Seria
Kolekcja Jubileuszowa W.A.B. On wrócił
Materiały prasowe

Hitler we współczesnych Niemczech? Ostra satyra na granicy politycznej poprawności.

Adolf Hitler budzi się na opuszczonej parceli i ze zdziwieniem konstatuje, że nie jest już w bunkrze, Martin Bormann nie odpowiada na wezwania, a mijający go przechodnie nie odpowiadają na tradycyjne niemieckie przywitanie. Chwilę później ze grozą odkrywa, że jest rok… 2011. Próbując oswoić się ze współczesną rzeczywistością, przez przypadek zostaje uznany za komika podszywającego się pod dyktatora i dostaje propozycję wystąpienia w telewizyjnym show… I okazuje się medialnym odkryciem. Odcinki z jego udziałem biją rekordy popularności, zarówno w telewizji, jak i w internecie. Stacje informacyjne, radio i prasa coraz częściej zwracają na niego uwagę. Hitler staje się celebrytą…

W.A.B. ma już 25 lat: wybitni autorzy, znakomite książki, nowe kierunki.

Wydawnictwo powstało w 1991 roku i jest jedną z najbardziej zasłużonych polskich marek edytorskich. Słynie z szerokiej oferty współczesnej beletrystyki polskiej i obcej, a także literatury faktu, książek humanistycznych oraz tytułów popularnonaukowych.

Z okazji jubileuszu zaproponowano kolekcjonerską, limitowaną serię utworzoną z wybranych książek W.A.B., tych które zdobyły szczególne zainteresowanie czytelników, wywołały ożywione dyskusje i zachwyciły uniwersalnymi walorami literackimi.

d31x9vn
Kolekcja Jubileuszowa W.A.B. On wrócił
Numer ISBN

978-83-280-3681-9

Wymiary

123x194

Oprawa

twarda

Liczba stron

432

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d31x9vn
d31x9vn
d31x9vn
d31x9vn
d31x9vn