Trwa ładowanie...
d2s20tr
d2s20tr

Kolekcja Jubileuszowa W.A.B. Gniew

książka
Oceń jako pierwszy:
Kolekcja Jubileuszowa W.A.B. Gniew
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Seria
Kolekcja Jubileuszowa W.A.B. Gniew
Materiały prasowe

Długo oczekiwane zakończenie kryminalnej trylogii z prokuratorem Teodorem Szackim!

Szacki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów powieści kryminalnych w Polsce, który przyniósł Zygmuntowi Miłoszewskiemu także sławę na międzynarodowym rynku literackim. „Gniew" to powieść, w której tłem do zagadki kryminalnej jest ważny problem społeczny oraz wnikliwy portret Polski, ukazany przez pryzmat mrocznego, jesiennego miasta. Szacki po życiowej rewolucji przeprowadza się do Olsztyna, by zmierzyć się z ostatnią a zarazem najtrudniejszą w swojej karierze zagadką – problemem przemocy domowej.

W.A.B. ma już 25 lat: wybitni autorzy, znakomite książki, nowe kierunki.

Wydawnictwo powstało w 1991 roku i jest jedną z najbardziej zasłużonych polskich marek edytorskich. Słynie z szerokiej oferty współczesnej beletrystyki polskiej i obcej, a także literatury faktu, książek humanistycznych oraz tytułów popularnonaukowych.
Z okazji jubileuszu zaproponowano kolekcjonerską, limitowaną serię utworzoną z wybranych książek W.A.B., tych które zdobyły szczególne zainteresowanie czytelników, wywołały ożywione dyskusje i zachwyciły uniwersalnymi walorami literackimi.

Kolekcja Jubileuszowa W.A.B. Gniew
Numer ISBN

978-83-280-3678-9

Wymiary

123x194

Oprawa

twarda

Liczba stron

528

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d2s20tr
d2s20tr
d2s20tr
d2s20tr
d2s20tr