Trwa ładowanie...
d2125fu
25-11-2013 00:00

Jesteś tylko mój

książka
Oceń jako pierwszy:
d2125fu
Jesteś tylko mój
Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Natasza poznała Krzysztofa na kursie rumby. Początkowo mężczyzna jest dla niej tylko partnerem do tańca i przyjacielem. Kiedy wreszcie kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że mogłoby ich łączyć coś znacznie więcej, ten zaczyna układać sobie życie z inną.

Po długim czasie Natasza i Krzysztof spotykają się ponownie, a tłumione przed laty uczucie wybucha ze zdwojoną siłą. Jest tylko jedno „ale”: Krzysztof zdążył już założyć rodzinę; ma żonę i syna, którego bardzo kocha. Mężczyzna postanawia jednak podzielić swoje życie – i serce – na pół. Natasza w końcu godzi się na bycie „tą drugą”. Ani ona, ani Krzysztof nie domyślają się jednak, że jego żona wie o wszystkim. Czy Renata będzie w stanie nadal żyć z okłamującym ją mężczyzną dla dobra synka?

Pewnego wieczoru na spotkaniu autorskim Nataszy, która opisała historię swojej wielkiej miłości w najnowszej książce, zjawia się Renata. Wręcza pisarce tajemniczy żółty zeszyt. Opowieść, którą Natasza w nim znajdzie, zupełnie zmieni życie jej samej i małego Jasia…

Jesteś tylko mój
Numer ISBN

978-83-7674-180-2

Wymiary

135x200

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

220

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2125fu
d2125fu
d2125fu