Trwa ładowanie...
d2g906q
04-02-2020 19:45

Jednominutowy Menedżer. Najpopularniejsza na świecie metoda zarządzania

książka
Oceń jako pierwszy:
d2g906q
Jednominutowy Menedżer. Najpopularniejsza na świecie metoda zarządzania
Tytuł oryginalny

The One Minute Manager

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Od ponad dwudziestu lat miliony menedżerów, zarówno tych pracujących dla organizacji z listy Fortune 500, jak i kierujących małymi firmami, stosuje techniki prezentowane w książce Jednominutowy Menedżer, zwiększając w ten sposób własną produktywność, poziom zadowolenia z pracy i powodzenia w życiu osobistym. Przyswojenie sobie zasad zarządzania przynosi wymierne rezultaty w postaci korzyści finansowych dla samej organizacji, jak również dla jej pracowników. Jednominutowy Menedżer to zwięzła i interesująca historia, która opisuje trzy sekrety o dużej wartości praktycznej: Jednominutowe Cele, Jednominutowe Pochwały oraz Jednominutowe Reprymendy.

Książka odwołuje się również do wyników badań z zakresu medycyny i nauk behawioralnych, dzięki którym udało się wyjaśnić, dlaczego te pozornie proste metody tak dobrze sprawdzają się w przypadku tak wielu ludzi. Lektura tej książki pozwala zdobyć wiedzę na temat możliwości zastosowania tych metod we własnej praktyce i z korzyścią dla siebie. Właśnie dlatego Jednominutowy Menedżer od ponad dwudziestu lat niezmiennie gości na listach bestsellerów i zrobił międzynarodową karierę.

To najpopularniejsza na świecie metoda zarządzania. Szybka! Prosta! Skuteczna! Ta książka przedstawia trzy proste i praktyczne Jednominutowe Sekrety, dzięki którym TWOJA PRACA I ŻYCIE STANĄ SIĘ LEPSZE!

OPINIE

Po przeczytaniu Jednominutowego Menedżera wręczyłem po egzemplarzu mojemu przełożonemu, jego przełożonemu, wszystkim moim podwładnym i innym menedżerom rafinerii, a także mojej żonie, naszym najbliższym przyjaciołom i naszemu duchownemu. Przesłanie zawarte w tej książce jest aż tak ważne i tak uniwersalne.

Robert W. Davis, dyrektor, Chevron, USA

Choć minęło już tyle lat, nadal w wolnej chwili sięgam po Jednominutowego Menedżera, żeby odświeżyć sobie techniki zarządzania. Nie znam lepszego i prostszego w użyciu podręcznika zarządzania.

Charles Lee, prezes, Verizon

W instytucjach rządowych podstawową techniką zarządzania stało się krytykowanie wyników. Metoda przyłapywania ludzi na tym, że robią coś dobrze, promowana w książce Jednominutowy Menedżer, przynosi znacznie lepsze efekty.

David C. Jones, były przewodniczący Kolegium Połączonych Szefów Sztabów

Jednominutowy Menedżer. Najpopularniejsza na świecie metoda zarządzania
Numer ISBN

978-83-7746-131-0

Wymiary

141x218

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

100

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2g906q
d2g906q
d2g906q
d2g906q