Trwa ładowanie...
d1enpct
04-02-2020 08:15

Pakiet AUDIO Jednominutowy Menedżer-praktyczne wskazówki. Najpopularnisza na świecie metoda zarządzania

książka
Oceń jako pierwszy:
d1enpct
Pakiet AUDIO Jednominutowy Menedżer-praktyczne wskazówki. Najpopularnisza na świecie metoda zarządzania
Forma wydania

Audiobook CD

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jednominutowy Menedżer odniósł nieprawdopodobny sukces, szturmem zajmując pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”. Zaufaj doświadczeniu Jednominutowego Menedżera i jego praktycznym technikom zarządzania.

Jednominutowy Menedżer i przywództwo AUDIO

Książka ta w jasny i prosty sposób uczy menedżerów sztuki Przywództwa Sytuacyjnego® – prostego systemu, w którym nie uznaje się tradycyjnej postawy, polegającej na traktowaniu wszystkich podwładnych w ten sam sposób.

Techniki Jednominutowego Menedżera w praktyce AUDIO

To kolejny etap prostego i wyjątkowo skutecznego programu mającego niebagatelny wpływ na kształt nowoczesnego biznesu. Skorzystaj z tej unikalnej wiedzy już dzisiaj! Poznaj praktyczne tajniki jednominutowego zarządzania organizacją.

Jednominutowy Menedżer buduje wydajne zespoły AUDIO

Autorzy opisują cztery etapy rozwoju, jakie przechodzą wszystkie zespoły w drodze do osiągnięcia wysokiej wydajności: rozpoznanie, niezadowolenie, integrację i produkcję. Wyjaśniają, w jaki sposób powinien działać menedżer, by każda grupa stała się w pełni efektywna szybko i praktycznie bezstresowo.

Jednominutowy Menedżer spotyka małpę AUDIO

Nie zajmuj się rozwiązywaniem cudzych problemów! – ta zasada cię wyzwoli. Dzięki tej książce dowiesz się, jak w prosty sposób zyskać czas na rzeczy, które chcesz lub musisz zrobić.

Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy AUDIO

Zdrowy tryb życia kluczem do sukcesu

Ta łatwa w odbiorze książka zawiera cenne wskazówki na temat radzenia sobie ze stresem i dbania o dobrą kondycję fizyczną. Autorzy napisali ją z myślą o wiecznie zabieganych ludziach biznesu, których harmonogramy są zawsze przepełnione „ważnymi i niecierpiącymi zwłoki zadaniami”.

Wiesz, możesz – DZIAŁAJ! AUDIO

Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce

W tej książce autorzy opowiadają historię o pisarzu, którego nurtują pewne pytania, i o przedsiębiorcy, który potrafi na nie odpowiedzieć. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody, dzięki której zaczniesz się skuteczniej uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu wprowadzenia trwałych zmian.

Pakiet AUDIO Jednominutowy Menedżer-praktyczne wskazówki. Najpopularnisza na świecie metoda zarządzania
Numer ISBN

978-83-7746-426-7

Wymiary

141x218

Oprawa

zintegrowana

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1enpct
d1enpct
d1enpct
d1enpct