Trwa ładowanie...
d3osv40
d3osv40

Nowy Jednominutowy Menedżer

książka
Oceń jako pierwszy:
Nowy Jednominutowy Menedżer
Tytuł oryginalny

The New One Minute Manager

Rok wydania
Autorzy
d3osv40
00081A1B_original_C87BC565DD02C227.jpg

Jednominutowy Menedżer to książka, która pomogła milion ludziom osiągnąć sukces w życiu zawodowym i osobistym. Choć ogólne zasady w niej przedstawione mają charakter ponadczasowy, nasz świat bardzo się zmienił, odkąd została ona wydana po raz pierwszy. W związku z dynamicznym rozwojem technologii, globalizacją rynków, usprawnieniem komunikacji, a także rosnącą presją na pracowników korporacji, od których oczekuje się coraz lepszych wyników przy coraz niższym nakładzie środków – zasobów, pieniędzy czy czasu pracy – w naszym świecie dokonała się prawdziwa rewolucja.

Ken Blanchard i Spencer Johnson przedstawiają zatem Nowego Jednominutowego Menedżera, czyli te same cenne i ważne wnioski w ujęciu bliższym nowemu pokoleniu. Jest to zwięzła i przystępna opowieść, dzięki której czytelnik poznaje trzy praktyczne tajniki przewodzenia innym – a jednocześnie dowiaduje się, dlaczego one cały czas tak dobrze się sprawdzają.

Tę klasyczną opowieść o młodym pracowniku, który szuka wzoru efektywnego menedżera, czyta się równie ciekawie jak trzydzieści lat temu, tym bardziej że dziś jej przesłanie wydaje się szczególnie aktualne i pomocne.

Nowy Jednominutowy Menedżer
Numer ISBN

978-83-7746-944-6

Wymiary

140x220

Gatunek

Organizacja i zarządzanie,Poradniki

Oprawa

1

Liczba stron

100

Podziel się opinią

Share
d3osv40
d3osv40

d3osv40
d3osv40
d3osv40