Trwa ładowanie...
d35az1r
19-05-2011 00:00

Jak zwyciężać w pracy: przywództwo wyższego stopnia w praktyce

książka
Oceń jako pierwszy:
d35az1r
Jak zwyciężać w pracy: przywództwo wyższego stopnia w praktyce
Tytuł oryginalny

Helping people win at work: a business philosophy called "don't mark by paper, help me get an A

Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Osiągnij przywództwo wyższego stopnia – pozwól swoim pracownikom rozwinąć skrzydła!

Przywództwo w najlepszym wydaniu to charakteryzujące się wzajemnym zaufaniem i szacunkiem partnerstwo pomiędzy dwojgiem ludzi, którzy wspólnie pracują, aby osiągnąć wspólny cel. W takim przypadku zarówno lider, jak i pracownik mają możliwość wywierania wpływu na siebie nawzajem. Obie strony odgrywają istotną rolę w podejmowaniu decyzji o bieżących sprawach. Innymi słowy takie przywództwo to „my” a nie „ja”.
Fragment Wstępu

Garry Ridge, dyrektor generalny firmy WD-40, przedstawia w tej książce system oceniania i motywowania pracowników stosowany w jego firmie oraz prezentuje swoją wizję przywództwa. Wyjaśnia, co należy zrobić, aby każdy pracownik stał się zwycięzcą – nie tylko świetnie wykonywał swoje zadania, ale też czuł się osobiście zaangażowany w wyniki przedsiębiorstwa. W drugiej części Ken Blanchard wyjaśnia, dlaczego system zarządzania ludźmi w WD-40 działa tak dobrze i co zrobić, żeby jego elementy skutecznie wprowadzić we własnej organizacji.

Książka jest doskonałą lekturą dla menedżerów, którzy chcą poprawić styl przywództwa w swoich organizacjach i dzięki temu osiągnąć lepsze wyniki.

Jak zwyciężać w pracy: przywództwo wyższego stopnia w praktyce
Numer ISBN

978-83-01162-50-4

Wymiary

145x210

Gatunek

Ekonomia

Oprawa

6

Liczba stron

136

d35az1r

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35az1r
d35az1r
d35az1r