Trwa ładowanie...
d13ipw3
04-02-2020 21:01

Elixir w akcji

książka
Oceń jako pierwszy:
d13ipw3
Elixir w akcji
Tytuł oryginalny

Elixir in Action

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Odporność na błędy jest istotnym elementem konstruowania oprogramowania o znaczeniu krytycznym. Język Elixir pozwala na tworzenie szybkich i niezawodnych aplikacji, niezależnie od tego, czy tworzysz duże systemy rozproszone, zestaw usług backendowych, czy prostą aplikację webową. Przejrzysta składnia Elixira oraz sposób myślenia nastawiony na programowanie funkcyjne, sprawiają, że Twoje oprogramowanie jest łatwe w zapisie, odczycie i utrzymaniu.

Elixir w akcji uczy, jak budować aplikacje rozproszone o jakości produkcyjnej, przy użyciu języka Elixir. Autor przedstawia ten wysoce skuteczny język na przykładach podkreślających korzyści płynące z funkcyjnego i współbieżnego programowania za pomocą Elixira. Przekonasz się, że framework OTP może znacznie zredukować ilość nużącej, niskopoziomowej pracy z kodem. Poznasz również praktyczne metody stosowania współbieżności, ucząc się jak rozpraszać gotowy system, między wieloma maszynami.

Co zawiera książka:

Treść zgodna z Elixirem 1.7

Programowanie funkcyjne i współbieżne

Tworzenie gotowych wydań

Wprowadzenie do rozproszonej architektury systemu

Książka jest przeznaczona dla programistów posiadających wiedzę z zakresu aplikacji klienta/serwera na poziomie średniozaawansowanym oraz znających takie języki programowania jak Java, C# czy Ruby. Nie jest wymagana znajomość Elixira.

Elixir w akcji
Numer ISBN

978-83-01-20932-2

Wymiary

165x235

Oprawa

miękka

Liczba stron

99

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13ipw3
d13ipw3
d13ipw3
d13ipw3