Trwa ładowanie...
d2isjnr
03-02-2020 13:00

Życie jest fajne

książka
Oceń jako pierwszy:
d2isjnr
Życie jest fajne
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Dzięki tej książce zrozumiesz, że lepiej jest być przytomną niż szczęśliwą, a czasem uda się i jedno, i drugie.

W książce Życie jest fajne lubiana i ceniona psycholożka udowadnia, że życie współczesnej kobiety jest niezwykle długie i pomieści wszystko. Miłość, romans, pracę i dziecko. Ale także chorobę, pustkę, błędy czy traumatyczne przeżycia – które oczywiście nie są przyjemnymi doświadczeniami, ale wiele mogą nas nauczyć, zarówno o nas samych, jak i o otaczającym nas świecie.

Ciepła, zabawna książka, która zawiera odpowiedzi na wiele nurtujących kobiety pytań. To także praktyczny poradnik, podsuwający rozwiązania wielu codziennych problemów.

Katarzyna Miller – psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Autorka i współautorka wielu książek, m.in. Instrukcja obsługi kobiety, Instrukcja obsługi faceta, Nie bój się życia, Królowe życia i król, W życiu jak w kinie, Chcę być kochana tak jak chcę, Seksownik (Wydawnictwo Zwierciadło). Na stałe związana ze magazynem „Zwierciadło”.

Małgorzata Szcześniak – polonistka, pedagog, dziennikarka. Była redaktorką prowadzącą w miesięcznikach o tematyce kobiecej. Autorka poradnika psychologicznego Sukces w rozmiarze XXL.

Życie jest fajne
Numer ISBN

978-83-8132-035-1

Wymiary

145x210

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

224

Język

polski

d2isjnr

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2isjnr
d2isjnr
d2isjnr
d2isjnr