Trwa ładowanie...
d2oc7pd
10-08-2023 12:43

Zrozumieć alergię. Rozpoznaj, zdiagnozuj i odzyskaj zdrowie

książka
Oceń jako pierwszy:
d2oc7pd
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

KOMPLEKSOWY PORADNIK DLA ALERGIKÓW I ICH RODZIN
ALERGIA to hasło wyszukiwane w Internecie częściej niż MIGRENA, ZAWAŁ czy RAK PIERSI. Ta choroba cywilizacyjna to zmora dzisiejszych czasów. Mimo że co trzecia osoba boryka się z jej uciążliwymi objawami, niełatwo jest otrzymać pomoc od specjalistów. Wielu rodziców zadaje pytania, na które nie otrzymuje jednoznacznych odpowiedzi.
Dr Sophie Farooque, czołowa brytyjska ekspertka w dziedzinie alergologii, pomoże ci rozpoznać, czy to, co ci dolega, to na pewno alergia, obali mity na jej temat, zaproponuje praktyczne rozwiązania najczęstszych problemów, zmniejszy niepotrzebne cierpienie twojego dziecka i poruszy kluczowe tematy:
·skąd się biorą błędne diagnozy
·jak leczyć katar sienny i nieżyt nosa
·jak żyć z alergią pokarmową, opóźnioną alergią pokarmową i anafilaksją
·jak radzić sobie z alergią na leki
·jaki jest związek miedzy egzemą a genami
·czy można ustrzec dziecko przed reakcjami alergicznymi
·co powinniśmy wiedzieć o kotach i psach w domu
·jaki wpływ na walkę z alergią ma witamina D

Zrozumieć alergię to źródło rzetelnych informacji i praktycznych porad, przejrzyste wykresy, studia przypadków, konkretne rozwiązania. Ty i twoi bliscy poczujecie się zaopiekowani i otrzymacie odpowiedzi na nurtujące was pytania.
ZROZUM ALERGIĘ I POPRAW JAKOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA

Doktor Sophie Farooque – członkini Królewskiego Kolegium Lekarskiego, w 2018 roku została wybrana do rady Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego i Immunologicznego. Z ramienia brytyjskiej Narodowej Służby Zdrowia pracuje jako lekarka specjalistka w szpitalu St. Mary’s w Paddington, zaangażowała się też w badania nad reakcjami alergicznymi na szczepionkę przeciwko COVID-19. Regularnie uczestniczy w konferencjach lekarskich w kraju i za granicą, a cytaty z jej prac naukowych i przemówień można znaleźć w takich czasopismach jak „The Guardian” i „The Times”. Pojawiła się w programach telewizyjnych This Morning, Sky News oraz The One Show. Bardzo zależy jej na zapewnieniu pewności siebie w radzeniu sobie z alergią zarówno pracownikom służby zdrowia, jak i pacjentom. Można ją znaleźć na Twitterze jako @LondonAllergy.

Zrozumieć alergię. Rozpoznaj, zdiagnozuj i odzyskaj zdrowie
Numer ISBN

978-83-240-8699-3

Wymiary

140x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

296

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oc7pd
d2oc7pd
d2oc7pd
d2oc7pd