Trwa ładowanie...
d3iusfh
05-02-2020 01:24

Zmień swój mózg, zmień swoje ciało. Jak pobudzić mózg, aby uzyskać wymarzone ciało

książka
Oceń jako pierwszy:
d3iusfh
Zmień swój mózg, zmień swoje ciało. Jak pobudzić mózg, aby uzyskać wymarzone ciało
Tytuł oryginalny

Change Your Brain, Change Your Body

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Dopiero zaczynasz zdawać sobie sprawę, że pora popracować nad kondycją i sylwetką?

Już jesteś w formie i chcesz jeszcze bardziej podnieść swoją sprawność?

Dzięki tej książce możesz już dziś pobudzić swój mózg, żeby uzyskać wymarzone ciało.

Zrozumienie i zoptymalizowanie działania mózgu często stanowi brakujące ogniwo w naszych dążeniach do uzyskania lepszej kondycji i sylwetki. Opierając się na najnowszych badaniach naukowych, a także na ponad dwudziestu latach praktyki klinicznej, dr Amen przedstawia piętnaście łatwych do zastosowania rozwiązań, dzięki którym poprawisz funkcjonowanie całego swojego ciała.

Ta książka krok po kroku podpowie ci, jak z wykorzystaniem prawidłowego odżywiania, naturalnych suplementów i witamin, pozytywnego myślenia oraz, w razie potrzeby, odpowiednio dobranych leków:

osiągnąć i utrzymać idealną wagę,

wygładzić i ukoić skórę w każdym wieku,

zmniejszyć stres, który może osłabiać odporność,

poprawić pamięć,

wzmocnić wolę i wyeliminować zachcianki, które przeszkadzają ci w realizacji celów dotyczących aktywności fizycznej i diety,

pobudzić pożądanie i podnieść sprawność seksualną,

obniżyć ciśnienie bez stosowania leków,

unikać depresji i zwiększyć radość czerpaną z życia.

Pięćdziesiąt procent mózgu bierze udział w widzeniu. Twój wygląd ma duży wpływ na twoje samopoczucie. I jedno, i drugie przyczynia się do twoich sukcesów w pracy i w relacjach z bliskimi. To nie zwykła próżność – tu chodzi o twoje zdrowie. Aby wyglądać i czuć się jak najlepiej, musisz najpierw pomyśleć o swoim mózgu i zoptymalizować jego działanie.

- Daniel G. Amen


No dobra, przyznajmy, zdrowie naszego społeczeństwa schodzi na psy! Zdecydowanie stać nas na więcej. Dr Amen w swojej przełomowej pracy daje nam do ręki plan działania: jak mieć lepszy mózg i lepsze ciało. Gorąco polecam tę książkę.

- Bill Cosby

Zmień swój mózg, zmień swoje ciało to cudowna książka. (…) Dobrze się czyta, wciąga i mnóstwo w niej informacji i praktycznych narzędzi, pozwalających zadbać o zdrowie zarówno dorosłych, jak i dzieci.

- Michael Gurian, autor książek Wspaniały świat dziewcząt i The Wonder of Boys

Kup tę książkę sobie, swoim bliskim oraz swojemu lekarzowi. (…) Zmień swój mózg, zmień swoje ciało może ci uratować życie, poprawić jego jakość i zmotywować cię do pomagania tym, których kochasz!

- dr Earl R. Henslin, autor książki This Is Your Brain on Joy

Tę książkę powinien przeczytać każdy, kto chce poprawić swoją kondycję i zdrowie. Łącząc najnowsze badania naukowe ze swoim bogatym doświadczeniem klinicznym, dr Amen przedstawia czytelnikowi obecny stan wiedzy o związku między mózgiem a ciałem. Jego wyjątkowe spojrzenie to prawdziwy dar dla osób, którym zależy na lepszym zdrowiu i sprawniejszym umyśle.

- dr Andrew Newberg, naukowiec zajmujący się obrazowaniem mózgu na Uniwersytecie Pensylwanii oraz współautor książki How God Changes Your Brain


Dr Daniel G. Amen jest neurologiem klinicznym, psychiatrą i ekspertem w dziedzinie obrazowania mózgu, kieruje cieszącymi się światową renomą Amen Clinics. Jest zasłużonym członkiem honorowym American Psychiatric Association, wyróżniono go także kilkoma nagrodami za prace naukowe i popularnonaukowe. Jest również cenionym w kraju i za granicą ekspertem i prelegentem oraz gwiazdą kilku cieszących się dużą popularnością programów amerykańskiej telewizji publicznej, m.in. Zmień swój mózg, zmień swoje życie. Więcej informacji można znaleźć na stronie AmenClinics.com.

Zmień swój mózg, zmień swoje ciało. Jak pobudzić mózg, aby uzyskać wymarzone ciało
Numer ISBN

978-83-8087-530-2

Wymiary

158x233

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

424

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3iusfh
d3iusfh
d3iusfh
d3iusfh