ycipk-acsl1q
ycipk-acsl1q

Zawód tester. Od decyzji do pierwszego roku doświadczenia (wyd. II) - książka

Okładka Materiały prasowe
Podziel się

Publikacja całościowo opisuje wszystkie aspekty zawodu, odpowiedzialności testerskiej oraz wymagane kompetencje miękkie i twarde. Robi to w odwołaniu do realiów rynkowych i współczesnych trendów.

ycipk-acsl1q

Dzieli się na dwie części: w pierwszej autor obszernie omawia podstawy zawodu testera a w drugiej oddaje w ręce czytelnika praktyczne przykłady i gotowe narzędzia do użycia w pracy.

Konstrukcja rozdziałów otwiera przed czytelnikiem kolejne obszary testowania i zapewnienia jakości tak, by na końcu dać mu możliwość świadomego wyboru zawodu i kierunków dalszego rozwoju. Wydanie drugie książki dodatkowo zostało rozszerzone o aspekt radzenia sobie na rynku pracy.

Radosław Smilgin – to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego testowania. Swoje testerskie szlify zdobywał za granicą pracując przy budowaniu i weryfikacji systemów krytycznych pod względem bezpieczeństwa. Po powrocie do kraju pracował dla dużych międzynarodowych korporacji definiując i redefiniując testowanie. Obecnie nie tylko szkoli testerów, ale sam ich zatrudnia. Zna potrzeby rynku i adaptuje przekazywaną wiedzę do współczesnych trendów. Jest pomysłodawcą i organizatorem Mistrzostw w Testowaniu Oprogramowania - TestingCup. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w Internecie na portalu testerzy.pl oraz na wielu otwartych i zamkniętych wykładach w kraju i za granicą. Łączy dwie testerskie szkoły – testowanie eksploracyjne i formalne

Zawód tester. Od decyzji do pierwszego roku doświadczenia (wyd. II) - Szczegóły książki
Numer ISBN

978-83-01-19879-4

Rok wydania

20.04.2018 (wyd. II)

Gatunek

informatyka/programowanie

Oprawa

miękka

Liczba stron

350

Autorzy
Wydawnictwo
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-acsl1q
ycipk-acsl1q
ycipk-acsl1q