Trwa ładowanie...
d3l8nj2
03-02-2020 23:22

Zanim zawieje wiatr

książka
Oceń jako pierwszy:
d3l8nj2
Zanim zawieje wiatr
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Ile zdołasz poświęcić, by zdobyć klucz do niewyobrażalnej potęgi?

Wiele wieków temu chciwość spopieliła królewskie ziemie. Pamięć o wojnie, która z najgłębszych czeluści wywabiła bestie, a z cienia – zaciekłych wojowników, dawno już się zatarła. Przetrwała jedynie legenda o kamieniach Lyshanach i ich mocy.

Wiele lat po tych wydarzeniach młody Yun decyduje się opuścić rodzinną wioskę. Impulsem do wyprawy jest lęk o życie najbliższych i słowa zakapturzonego Nieznajomego. Wkrótce Yun poznaje ambitną młodą alchemiczkę Minę oraz skrytobójcę Garetta, by wraz z nimi wyruszyć w podróż po Czterech Krainach. Wspólnie mierząc się z napotykanymi niebezpieczeństwami, tworzą osobliwą drużynę. W dążeniu do zdobycia Lyshanów każdemu z nich przyświecają jednak odmienne cele.

I tylko kwestią czasu pozostaje, kto zdradzi pierwszy…

Zanim zawieje wiatr to opowieść o pełnokrwistych bohaterach, przemierzających barwny, a zarazem pełen niebezpieczeństw świat Czterech Krain, z pietyzmem stworzony przez autorkę. Wciągająca lektura o podróży, pragnieniach oraz zaskakujących powiązaniach między bohaterami, która nieraz zamiesza emocjami czytelników.

Karolina Sypniewska i Piotr Kowal

Zanim zawieje wiatr
Numer ISBN

978-83-8116-384-2

Wymiary

140x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

656

Język

polski

d3l8nj2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l8nj2
d3l8nj2
d3l8nj2
d3l8nj2