Trwa ładowanie...
d3odj6o

Socjologia. Wykłady o społeczeństwie

książka
d3odj6o
Oceń jako pierwszy:
Socjologia. Wykłady o społeczeństwie
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Socjologia. Wykłady o społeczeństwie
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Najlepszy podręcznik do socjologii w najnowszym wydaniu!

Profesor Piotr Sztompka oddaje w ręce czytelników nowe, poszerzone i zaktualizowane wydanie największego bestsellera akademickiego w Polsce, wzbogacone o kolejne treści i fotografie.

Podręcznik obejmuje całokształt problematyki socjologicznej od najprostszych kontaktów międzyludzkich aż po najbardziej złożone struktury i procesy zachodzące w społeczeństwie globalnym.

Jak pisze sam autor w przedmowie:

Czytelnicy nie znajdą tu statystyk, wyników sondaży, wykresów czy tabelek z danymi. Są inne podręczniki socjologii, gdzie takich elementów jest w bród. W epoce internetu bardzo łatwo też wszystko to odszukać w sieci. Natomiast nie znajdzie się tam narzędzi do porządkowania i rozumienia tych faktów: modeli i teorii, a także szczególnego socjologicznego języka pozwalającego fakty nazwać, mówić o nich i myśleć socjologicznie. Moim celem jest właśnie nauczenie studentów tego języka, a także szczególnej wyobraźni teoretycznej pozwalającej lepiej orientować się w otaczającym świecie społecznym i wyraźniej widzieć własne w nim miejsce i szanse życiowe.

Lektura obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych problematyką życia społecznego, a zwłaszcza dla studentów socjologii i innych nauk społecznych, ekonomicznych czy humanistycznych.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

d3odj6o
Socjologia. Wykłady o społeczeństwie
Numer ISBN

978-83-240-7937-7

Wymiary

163x235

Oprawa

twarda

Liczba stron

736

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d3odj6o
d3odj6o
d3odj6o
d3odj6o
d3odj6o